"Sprzedam Opla" to pikuś. Nowe ogłoszenie jest hitem internetu [Zobacz wideo]

"Sprzedam Opla" to pikuś. Nowe ogłoszenie jest hitem internetu [Zobacz wideo]

"Sprzedam Opla" to pikuś. Nowe ogłoszenie jest hitem internetu [Zobacz wideo]
Źródło zdjęć: © Facebook | Michał Barszczewski
16.12.2019 06:26, aktualizacja: 16.12.2019 11:08

"Sprzedam Opla" to pikuś przy ogłoszeniu, które podbija polski internet. Sprzedający Opla Astrę… nakręcił krótki film dokumentalny! Wideo od razu stało się hitem.

Nietypowe ogłoszenie sprzedającego Astrę rozeszło się po sieci jak burza. Nic dziwnego. Zwykle sprzedający auto wybiera portal z aukcjami internetowymi, wypełnia formularz, wrzuca kilka zdjęć i już. Jednak pewien kierowca z Kamiennej Góry wykazał się fantazją i podszedł do tematu niebanalnie.

Trzeba nie mieć oleju w głowie, żeby taki samochód sprzedawać

Michał Barszczewski nakręcił film dokumentalny o swoim samochodzie. Doskonale wypadła babcia właściciela Astry, która wspomina, jak pan Michał kupił ten samochód jako nastolatek. Opowiada też, jak samochód był dobrze utrzymywany i jak jest wściekła, że auto zostało wystawione na sprzedaż.

Dalej możemy dowiedzieć się o kolejnych naprawach, opiniach sąsiadów, a nawet przypadkowych przechodniów. Nawet sąsiedzi się dziwią, że auto idzie na sprzedaż i wstyd na podwórko wyjść… ale co ja tu będę opisywać – zobaczcie sami!

Film jest nie tylko pomysłowy, ale bardzo profesjonalnie zrealizowany. Widać, że autor ma dostęp do dobrego sprzętu, łącznie z dronem z kamerą i dodatkowym oświetleniem.

Aż dziwne, że tego auta jeszcze nikt nie kupił – ogłoszenie wciąż jest widoczne na otoMoto. Astra została wystawiona za 4,6 tys. zł, przejechała 250 tys. km.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (66)