Spotify za 99 groszy miesięcznie. Black Friday 2018 rozpoczęte

Spotify za 99 groszy miesięcznie. Black Friday 2018 rozpoczęte
Źródło zdjęć: © Pixabay.com
Arkadiusz Stando

19.11.2018 12:24, aktual.: 19.11.2018 14:36

Z okazji Black Friday 2018 (23 listopada) Spotify Premium można wykupić na 3 miesiące za zaledwie 99 gr miesięcznie. Jest jednak jeden haczyk w promocyjnej ofercie. To opcja tylko dla użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z płatnej wersji.

Ze Spotify korzysta już ponad 190 milionów użytkowników z całego świata. A prawie połowa korzysta z wersji Premium. Serwis streamingowy na tym nie poprzestaje i wprowadza ofertę dla nowych użytkowników. Za cenę zaledwie 99 groszy miesięcznie (przez 3 miesiące) można korzystać z usługi Spotify Premium.

Oferta na Black Friday 2018 potrwa dosyć długo, więc nie trzeba się spieszyć. Spotify Premium w promocyjnej cenie 99 groszy wykupicie do końca 2018 roku.

Co daje Spotify Premium?

Użytkownicy korzystający z wersji Spotify Premium przede wszystkim nie są obciążeni reklamami - więc mogą słuchać muzyki cały czas. Płatna subskrypcja pozwala także pobierać muzykę na urządzenie i odtwarzać w trybie offline. Spotify Premium pozwala także na odtwarzanie muzyki w lepszej jakości dźwięku.

Normalna cena Spotify Premium to 19,90 zł miesięcznie, a więc dzięki Black Friday 2018 można sporo zaoszczędzić. Jeśli posiadacie już konto Spotify Premium i przykro wam, że musicie płacić pełną kwotę, wystarczy założyć nowe.

Spotify - co to jest?

Spotify to serwis streamingowy dla fanów wszelkiego rodzaju muzyki. Znajdziecie tam nie tylko popularnych artystów, ale też tych, o których mogliście nigdy nie słyszeć. Dzięki funkcji Spotify - Radio łatwo można odkrywać nowe zespoły w swoim ulubionym gatunku muzycznym. Oczywiście, ze Spotify można korzystać również bez konta Premium.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)