Sposób na darmową nawigację NaviExpert

Sposób na darmową nawigację NaviExpert
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

11.10.2013 12:14, aktual.: 11.10.2013 13:05

NaviExpert rozpoczyna właśnie kolejną edycję programu „Przedłuż sobie”, w ramach którego każda godzina jazdy z włączoną aplikacją NaviExpert wraca do użytkownika w postaci dwóch godzin, sumujących się w formie dodatkowego abonamentu. W najnowszej edycji poza użytkownikami Androida, z programu skorzystać mogą także użytkownicy urządzeń z systemami Windows Phone i iOS.

Poza przedłużeniem aktualnego abonamentu, z którego korzystają użytkownicy biorący udział w programie, najaktywniejsi z nich mają też szansę na wygranie dodatkowych nagród, m.in.: smartfona ZTE Grand X In, lodówek i rejestratorów samochodowych oraz innych gadżetów. Jednocześnie wszyscy uczestnicy akcji rywalizują ze sobą w Rankingu Najdłuższych.

W czasach popularności modelu freemium, który pozwala za darmo przetestować aplikację lub korzystać z niepełnej wersji programu przed decyzją o wykupieniu jego pełnej wersji lub dodatkowych funkcji, program, który prowadzi NaviExpert jest dosyć nietypowy. Tak jak w modelu freemium nowy użytkownik po pobraniu aplikacji może skorzystać z bezpłatnego testu przez tydzień bądź miesiąc, ale później musi wykupić abonament płatny. I tu podobieństwa się kończą, bowiem jeśli taki użytkownik jest aktywny i lojalny, znów może korzystać z usług oferowanych przez NaviExpert za darmo.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)