Sportowe, odporne na wodę i pot słuchawki Maxell

Sportowe, odporne na wodę i pot słuchawki Maxell

Sportowe, odporne na wodę i pot słuchawki Maxell
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
05.03.2014 14:45

Maxell wprowadza nową linię wytrzymałych słuchawek dousznych, zaprojektowanych dla osób prowadzących aktywny styl życia, szczególnie miłośników sportów terenowych.

Słuchawki HP-S2. są bryzgoszczelne, dzięki czemu nie zaszkodzi im deszcz lub pot. Także dzięki ergonomicznemu kształtowi HP-S20 dopasowują się do ucha i nie wypadają nawet przy intensywnych ruchach.

Zastosowana technologia oraz silikonowe nakładki przylegające ściśle do ucha pomagają absorbować niepożądany hałas z zewnątrz. 1. mm przetworniki mają według producenta zapewnić odpowiednio mocny, bogaty bas i czyste, wysokie częstotliwości. Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom, wykonywany przez użytkownika ruch nie ma wpływu na jakość dźwięku. Sprzęt cechuje się też wysokim stopniem ochrony przed skutkami krótkotrwałego zanurzenia w wodzie (IPX7). Obudowa słuchawek przy chwilowym kontakcie z cieczą w znormalizowanych warunkach dotyczących ciśnienia i czasu, powinna uniemożliwiać wnikanie takiej ilości wilgoci, która powodowałaby szkodliwe skutki.

Kształt słuchawek pozwalający dostosować je do ucha za pomocą małego zacisku, zapewnia wygodę i stabilne mocowanie. Zastosowany uchwyt nie przeszkadza również w noszeniu okularów korekcyjnych czy słonecznych. Maxell HP-S20. dostępne są w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.

Cena: 60 zł.

DANE TECHNICZNE:
Impedancja 16 Ω
Przetwornik 10mm
Czułość 100dB/mW
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Wtyczka 3.5mm
Przewód 1,2 m

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)