Sportowa kamerka Full HD dla aktywnych

Sportowa kamerka Full HD dla aktywnych

Sportowa kamerka Full HD dla aktywnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
31.03.2015 13:31

Manta pokazała kolejną już w swojej ofercie kamerę sportową: Bullet Sport Cam MM338. Urządzenie oferuje możliwość nagrania niepowtarzalnych filmów dzięki opcji zapisu w FULL HD lub w niższej rozdzielczości 1280x720px.

Wbudowana bateria litowo-jonowo pozwala na ciągłe nagrywanie do 3 godzin. Szerokokątny obiektyw (14. stopnie) znacznie zwiększa pole widzenia i pozwala zarejestrować o wiele więcej niż zwykła kamera cyfrowa. Oprócz nagrywania filmów, Bullet Sport Cam MM338 posiada także możliwość robienia zdjęć. w rozdzielczości 15 mpx. Dane rejestrowane są na karcie pamięci microSD o pojemności do 32 GB.

Kamerka oprócz tradycyjnych funkcji aparatu i kamery posiada także dodatkowe lampy LED, które sprawdzą się w nocy –. nie tylko dla lepszego oświetlenia zdjęć, ale jako wydajna latarka. Czas pracy funkcji latarki to 15 godzin. Kamera może być także zamontowana na wsporniku, dzięki czemu nie będzie przeszkadzała podczas uprawiania sportu. Dzięki łatwemu mocowaniu np. do kasku, sprawdzi się przy dokumentacji wycieczek rowerowych ale także podróży motocyklowych. Ponadto, urządzenie może posłużyć jako kamerka internetowa.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)