Spore Creatures – kontynuacja Spore Origins już wkrótce

Spore Creatures – kontynuacja Spore Origins już wkrótce
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

11.09.2009 13:45, aktual.: 11.09.2009 13:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

EA Games zapowiedziało sequel do swojej gry Spore Origins. Kontynuacja będzie się nazywać Spore Creatures i będzie zawierać 20 poziomów podzielonych na 4 strefy. EA ma nadzieję, że Spore Ceatures będzie równie popularna jak jej poprzedniczka. Zasady rozgrywki w gruncie rzeczy pozostaną te same. Będziemy poruszać się po poziomach przechylając iPhone’a w odpowiednią stronę. Gra będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń ze Spore Origins.

W Spore Creatures nie kierujemy już stworzeniem wodnym. Ewoluowaliśmy do formy stworzenia lądowego. Oczywiście żeby ewoluować bardziej, będziemy musieli żywić się słabszymi i mniejszymi od nas. Co jakiś czas będzie nas czekała potyczka z bossem.

W grze będzie pięć kategorii rozwoju: ofensywa, defensywa, poruszanie, społeczność, percepcja. W trakcie wzrostu będzie oczywiście można dodać naszemu zwierzakowi kilka nowych kończyn.

Spore Creatures obsługuje iPhone OS 3.0. więc można będzie w trakcie rozgrywki słuchać własnej muzyki. Dodatkowo można będzie sfotografować jakiś obiekt, a następnie użyć zdjęcia jako tekstury dla naszego pupila.

EA Games nie ujawniło jeszcze dokłądnej daty premiery, ale zapowiedziało, że Spore Creatures pojawi się przed końcem roku podatkowego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także