Spore Creatures – kontynuacja Spore Origins już wkrótce

Strona głównaSpore Creatures – kontynuacja Spore Origins już wkrótce
11.09.2009 13:45
Spore Creatures – kontynuacja Spore Origins już wkrótce
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

EA Games zapowiedziało sequel do swojej gry Spore Origins. Kontynuacja będzie się nazywać Spore Creatures i będzie zawierać 20 poziomów podzielonych na 4 strefy. EA ma nadzieję, że Spore Ceatures będzie równie popularna jak jej poprzedniczka. Zasady rozgrywki w gruncie rzeczy pozostaną te same. Będziemy poruszać się po poziomach przechylając iPhone’a w odpowiednią stronę. Gra będzie bezpośrednią kontynuacją wydarzeń ze Spore Origins.

W Spore Creatures nie kierujemy już stworzeniem wodnym. Ewoluowaliśmy do formy stworzenia lądowego. Oczywiście żeby ewoluować bardziej, będziemy musieli żywić się słabszymi i mniejszymi od nas. Co jakiś czas będzie nas czekała potyczka z bossem.

W grze będzie pięć kategorii rozwoju: ofensywa, defensywa, poruszanie, społeczność, percepcja. W trakcie wzrostu będzie oczywiście można dodać naszemu zwierzakowi kilka nowych kończyn.

Spore Creatures obsługuje iPhone OS 3.0. więc można będzie w trakcie rozgrywki słuchać własnej muzyki. Dodatkowo można będzie sfotografować jakiś obiekt, a następnie użyć zdjęcia jako tekstury dla naszego pupila.

EA Games nie ujawniło jeszcze dokłądnej daty premiery, ale zapowiedziało, że Spore Creatures pojawi się przed końcem roku podatkowego.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)