Społecznościowe aparaty i kamery Samsung

Społecznościowe aparaty i kamery Samsung
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

23.01.2012 11:29, aktual.: 23.01.2012 13:47

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung zaprezentował serię aparatów i kamer smart wyposażonych w technologię obsługującą standard Wi-Fi. Dzięki bezprzewodowemu połączeniu z Internetem użytkownik ma możliwość błyskawicznego zamieszczania wykonanych zdjęć w „chmurze”, serwisach społecznościowych lub na twardym dysku komputera. Pozwala to wykonać nieograniczoną liczbę zdjęć i podnosi bezpieczeństwo ich przechowywania. Urządzenia serii smart wyposażone w technologię Wi-Fi to aparaty cyfrowe: WB850F, WB150F, DV300F, ST200F i kamera cyfrowa QF20.

Korzyści, jakie niesie ze sobą technologia Wi-Fi, są szczególnie istotne teraz, kiedy ponad połowa z szacowanej na 2,5 miliarda liczby osób posiadających aparaty cyfrowe zamieszcza swoje zdjęcia w Internecie i na portalach społecznościowych, a w ponad 7. krajach znajduje się ponad 100 tysięcy hot-spotów Wi-Fi.

Wszystkie aparaty Samsung z łącznością Wi-Fi mogą być obsługiwane ze smartfona za pomocą aplikacji Remote Viewfinder. Dzięki niej obraz, na który skierowany jest obiektyw aparatu, wyświetla się na ekranie smartfona, możemy też zdalnie sterować ustawieniami aparatu. Aplikacja jest dostępna nieodpłatnie w Android Market oraz w Samsung Apps.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)