SP-H03 - przenośny projektor od Samsunga

SP‑H03 - przenośny projektor od Samsunga

SP-H03 - przenośny projektor od Samsunga
Źródło zdjęć: © Samsung
14.07.2010 12:40

Samsung zaprezentował swój pierwszy picoprojektor. Model SP-H03 waży jedynie 210g, a po wyjęciu baterii zaledwie 130g. Wymienna bateria pozwala na pracę nawet do dwóch godzin w trybie Eco.

Tak niewielkie urządzenie jakim jest SP-H0. może wyświetlać nawet bardzo złożone prezentacje: dzięki 30 ANSI lumenom, jest on najjaśniejszym spośród małych projektorów. SP-H03 daje jasny i wyraźny obraz o przekątnej od 9 do 80 cali. Niezależnie czy jest to prezentacja PowerPoint, czy film HD, który chcesz obejrzeć w domu, SP- H03 zapewnia możliwie najlepszy obraz.

Obraz
© (fot. Samsung)

1 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej umożliwia wgranie bezpośrednio na projektor dokumentów, filmów, zdjęć i muzyki. Urządzenie obsługuje również pamięć zewnętrzną i posiada gniazdo na karty MicroSD oraz port USB. SP-H0. wyposażony został w złącza, dzięki którym możemy podłączyć nasz projektor do netbooka, kamery, aparatu cyfrowego czy smartfona.

_ „SP-H03 został zaprojektowany, by być urządzeniem maksymalnie mobilnym, stworzonym aby wyeliminować problemy z podłączaniem nowego sprzętu, przed którymi często stają pracownicy w czasie podróży służbowych” _ –. mówi JinHwan Kim, wice prezes Visual Display Business w Samsung Electronics.

Urządzenie w cenie detalicznej 1199 zł pojawi się w sprzedaży na przełomie lipca i sierpnia 2010.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)