Sound Leather Bed - łóżko z wbudowanymi głośnikami

Sound Leather Bed - łóżko z wbudowanymi głośnikami

Sound Leather Bed - łóżko z wbudowanymi głośnikami
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
14.09.2012 12:01
Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

Randka zmierza w najlepszym kierunku, udało się nawet nakłonić atrakcyjną osobę płci przeciwnej do „wstąpienia na kawę” po kolacji lub wizycie w kinie. Aby przejść do następnego punktu programu trzeba działać bardzo ostrożnie. I teraz pojawia się pytanie, jaki wpływ na rozwój wydarzeń będzie mieć propozycja: „Chcesz posłuchać muzyki? Mam łóżko z głośnikami wbudowanymi w zagłówek.”

Jeśli trafi na melomankę lub osobę potrafiącą docenić technologiczne rozwiązania „dwa w jednym”, wieczór może skończyć się naprawdę miło. Jeśli nowo przyprowadzona osoba nie jest zainteresowana ani muzyką, ani nowoczesnymi meblami, sytuację trzeba ratować, improwizując.

Łóżko ze skórzanym obiciem być może jest i wygodne, ale największe zastrzeżenie dotyczy samego głośnika. Miałby sens, gdyby łączył się bezprzewodowo z innymi urządzeniami, na przykład przez Bluetooth. Jednak nic z tego! Niewielki odtwarzacz multimedialny, na którym trzymamy bibliotekę ulubionych utworów, trzeba podłączyć do mebla/głośnika za pomocą kabla. Jedyne udogodnienie do wbudowana w zagłówek regulacja głośności.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)

Łóżko kosztuje 350 funtów lub 380 funtów za wersję „king size”. Szkoda przeinwestować, ponieważ na towarzystwo skuszone owymi głośnikami nie należy zbytnio liczyć.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)