Sound Blaster X-Fi Notebook

Sound Blaster X‑Fi Notebook

Sound Blaster X-Fi Notebook
18.09.2008 09:15, aktualizacja: 18.09.2008 09:28

Sound Blaster X-Fi® Notebook to karta dźwioękowa, dzięki
której pliki MP3, muzyka ze sklepów Internetowych, filmy oraz gry
odtwarzane z notebooków będą brzmiały lepiej. Nowy Sound Blaster
instaluje się w złączu ExpressCard i uzupełnia najnowsze notebooki PC o wysokiej klasy system dźwiękowy z technologiami X-Fi

Sound Blaster X-Fi Notebook to karta dźwiękowa, dzięki której pliki MP3, muzyka ze sklepów Internetowych, filmy oraz gry odtwarzane z notebooków będą brzmiały lepiej. Nowy Sound Blaster instaluje się w złączu ExpressCard i uzupełnia najnowsze notebooki PC o wysokiej klasy system dźwiękowy z technologiami X-Fi.

Karta dźwiękowa Sound Blaster X-Fi Notebook we współpracy z bezprzewodowym odbiornikiem Creative Wireless Receiver uwalnia użytkownika od konieczności podłączenia dedykowanych głośników do notebooka PC. Teraz można słuchać z notebooka muzyki o najwyższej jakości i przesyłać ją bezprzewodowo do dowolnego systemu stereofonicznego będącego w domu! Dźwięk jest przesyłany z karty Sound Blaster do odbiornika Creative Wireless Receiver, który można podłączyć do zasilanych głośników lub systemu hi-fi. Jednocześnie może pracować do czterech odbiorników Creative Wireless Receiver, każdy z własnym zestawem głośników, w odległości do 3. metrów od notebooka. Użytkownicy mogą cieszyć się bezprzewodową swobodą i słuchać ulubionej muzyki bez opóźnień czy przerw. W mieszkaniu można stworzyć osobne "strefy" i niezależnie kontrolować odtwarzanie w poszczególnych pomieszczeniach.

Obraz
© SoundBlaster X-Fi Notebook (fot. Creative)

Karta Sound Blaster X-Fi notebook Notebook wykorzystuje przełomową technologię audio Creative X-Fi, aby zapewnić rewelacyjną jakość dźwięku z notebooka. Funkcja X-Fi Crystalizer przywraca dynamikę, oraz odpowiedni poziom niskich i wysokich tonów, utraconych w czasie kompresji muzyki, np. do formatu MP3.

W grach technologia X-Fi CMSS®-3. zapewnia realistyczny dźwięk przestrzenny w słuchawkach, który pozwala graczom precyzyjnie lokalizować wrogów, nawet gdy ich nie widzą. Sound Blaster X-Fi Notebook oferuje również technologię audio Creative EAX ADVANCED HD zapewniającą niewiarygodnie realistyczne efekty dźwiękowe w najnowszych grach.

Jeżeli chodzi o filmy, Sound Blaster X-Fi Notebook dostarczany jest z możliwością bezpłatnego pobrania programu PowerDVD z pełną obsługą dekodowania DTS i Dolby Digital, a w ten sposób zapewnia niezrównane wrażenia podczas oglądania filmów DVD i zmienia notebook w kino domowe. Dodatkowo, technologia CMSS-3. zapewnia wirtualny dźwięk przestrzenny w głośnikach stereo lub słuchawkach podczas oglądania filmów.

Karta Creative Sound Blaster X-Fi™ Notebook dostępna będzie na rynku polskim w październiku w cenie 259 PLN brutto a bezprzewodowy odbiornik Creative Wireless Receiver w cenie 349 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)