SOS-600 Snacks on a Stick Maker – urządzenie do przygotowywania przekąsek na patyku

SOS‑600 Snacks on a Stick Maker – urządzenie do przygotowywania przekąsek na patyku

SOS-600 Snacks on a Stick Maker – urządzenie do przygotowywania przekąsek na patyku
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.07.2012 08:49

Podobno nawet badania naukowe udowodniły, że przekąski na patyku są jedzone chętniej i częściej niż zwykłe przegryzki.

Szaszłyki są jedzone tak chętnie nie tylko z powodu walorów smakowych, ale także dlatego, że przekąski na patyku łatwo wziąć do ręki i się przy tym nie poparzyć. Do zjedzenia takiego przysmaku nie potrzebujemy talerzyka ani serwetki, a ręce po posiłku pozostaną czyste. Uwielbiają je dzieci, które zwykle rozpiera energia –. mogą wziąć szaszłyk i powrócić do zabawy, zamiast siedzieć przy stole.

Wydawałoby się więc, że przekąski na patyku mają same zalety – niestety, ich przygotowanie wymaga o wiele więcej pracy niż zwykłych dań. Między innymi z tego powodu słowo „szaszłyk” kojarzy nam się przede wszystkim z nadzianymi na szpikulec kawałkami mięsa i warzyw, które jemy tylko podczas spotkań przy grillu. Tymczasem jest to przekąska, którą można przygotować na setki różnych sposobów, zarówno na słodko, jak i na ostro, z mięsem lub bez. A jeśli mamy odpowiednie urządzenie, to zajmuje to zaledwie kilka minut.

SOS-60. Snacks on a Stick Maker marki Nostalgia Electrics to urządzenie, nad którego kupnem powinny zastanowić się przede wszystkim osoby, które często organizują spotkania towarzyskie. Przypomina ono toster do sandwiczy, ale w środku jest miejsce na sześć przekąsek wraz z patyczkami. Wystarczy przygotować składniki według wybranej receptury (do urządzenia producent dołącza książeczkę z przepisami), zamknąć pokrywę i po 5-8 minutach mamy pół tuzina smacznych szaszłyków.

Urządzenie można kupić w sklepie Amazon za 27 dolarów.

Anna Paczuska

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)