Sony XF100iP - stacja dokująca dla iPhona i iPoda

Sony XF100iP - stacja dokująca dla iPhona i iPoda

Sony XF100iP - stacja dokująca dla iPhona i iPoda
08.04.2010 13:26, aktualizacja: 08.04.2010 13:36

Sony zaprezentowało nową stację dokującą przeznaczoną dla urządzeń iPhone i iPod. RDP-XF100iP wyposażono w głośniki i cyfrowy wzmacniacz o mocy 2 x 20W. Urządzenie może pracować do 7 godzin na zasilaniu bateryjnym.

Smukły dok XF10. odtwarza dźwięk Hi-Fi a równocześnie ładuje akumulator iPhone’a lub iPod’a. Konstruktorom Sony udało się połączyć małe wymiary urządzenia z czystością brzmienia i jakością odtwarzanego dźwięku.

Nowo opracowany wzmacniacz cyfrowy zwraca uwagę dużą - wynoszącą 2 x 2. W mocą wyjściową. W doku zastosowano również, charakterystyczny dla sprzętu Hi-Fi, dwuportowy głośnik o dużej amplitudzie i z długim kanałem akustycznym. Głośnik tego typu zapewnia dużą szczegółowość dźwięku z pełnymi, mocnymi tonami niskimi oraz czystymi tonami średnimi i wysokimi.

Obraz
© (fot. Sony)

Urządzenie jest także wyposażone w cyfrowy procesor sygnałów, który pozwala na wybór pięciu trybów dźwięku (między innymi: rock, pop, jazz, wokal), a także w radio UKF.

RDPXF10. wyposażono w dotykowe przyciski i czytelny wyświetlacz OLED, a także w akumulator, który według producenta ma zapewnić do 7 godzin ciągłego odtwarzania.

Dok XF100 współpracuje z telefonami iPhone 3GS i ze wszystkimi nowymi modelami iPodów. Urządzenie dostarczane jest z bezprzewodowym pilotem. Produkt będzie dostępny w sprzedaży pod koniec maja.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)