Sony S‑Frame WA700 i W700 - ramki cyfrowe Wi‑Fi

Sony S-Frame WA700 i W700 - ramki cyfrowe Wi-Fi
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

15.11.2011 14:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Modele WA700 i W700 to pierwsze ramki cyfrowe Sony S-Frame przystosowane do współpracy z domową siecią Wi-Fi. Gadżety umożliwiają pobieranie zdjęć prosto z komputera, maila lub kont znajomych z Facebooka, bez kabli ani żonglowania kartami pamięci.

Obie ramki są wyposażone w nowy, wygodny w użyciu panel dotykowy, który pozwala na łatwe przeglądanie kolekcji zdjęć, zmienianie trybów pokazu slajdów i wybieranie ustawień pobierania zdjęć z komputera, maila lub serwisów społecznościowych.

Urządzenia posiadają wewnętrzną pamięć o pojemności 1 GB. Do ramki można ponadto podłączyć pamięć USB i wyświetlać zapisane na niej zdjęcia, a w przypadku modelu WA70. - również odtwarzać pliki z muzyką i filmy HD.

Obie ramki pozwalają na wyświetlenie aktualnej pogody oraz prognozy dostarczanej przez serwis internetowy AccuWeather.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Model S-Frame WA70. różni się od W700 bogatszym zestawem funkcji. Dzięki radiu internetowemu vTuner umożliwia słuchanie mnóstwa stacji radiowych - również w czasie oglądania zdjęć. Pozwala ponadto na wyświetlane filmów Full HD (AVCHD lub MPEG4) nagranych kamerą lub aparatem cyfrowym oraz na oglądanie pokazów slajdów przy akompaniamencie muzyki z wybranych plików MP3.

Oba modele są wyposażone w energooszczędny programator włączania / wyłączania. Umożliwia on zaprogramowanie automatycznego przełączenia nieużywanej ramki w tryb czuwania - na przykład na noc lub na czas wyjścia do pracy.

Nowe ramki cyfrowe Sony S-Frame trafią do sprzedaży w Polsce w grudniu 2011 r. (WA700, tylko w Sony Store w CH Arkadia w Warszawie i w sieci sklepów Sony Centre) i w styczniu 2012 r. (W700).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)