ycipk-461sp3

Sony pokazuje rozgrywkę z PlayStation 5. Porównanie możliwości PS5 i PS4

Na oficjalną datę premiery PlayStation 5 jeszcze musimy poczekać, ale Sony pokazało już fragment rozgrywki na PS5. Porównano możliwości nowego PS5 z konsolą PS4 Pro. Jako testową grę pokazano "Spider-mana". Różnice są niesamowite.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
PS5 pokaz możliwości - wszyscy czekają na datę premiery
PS5 pokaz możliwości - wszyscy czekają na datę premiery (Shutterstock.com)
ycipk-461sp3

Podczas wczorajszej konferencji dotyczącej strategii rozwojowej firmy Sony zaprezentowało, jak radzi sobie nowa konsola PlayStation 5. Na pokazie można było zobaczyć fragment rozgrywki z gry "Spider-Man", która obrazowała różnice pomiędzy nowym PS5 a najmocniejszą obecnie w sprzedaży konsolą Sony - PS4 Pro.

PS5 i PS4 Pro - porównanie konsol

Porównano przede wszystkim szybkość ładowania gry na obu konsolach - gra na PlayStation 5 ładuje się prawie 10 razy szybciej! Ponadto można było zobaczyć, że usprawniono wydajność grafiki i czas odświeżania w chmurze PlayStation Now, przy której Sony współpracuje z Microsoftem.

ycipk-461sp3

Do testu wybrano najbardziej obciążające sprzęt momenty w grze. W pokazywanym fragmencie rozgrywki można było również zobaczyć, że nowa konsola o wiele lepiej radzi sobie w momentach, w których PlayStation 4 Pro ma spadki wydajności.

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-461sp3

ycipk-461sp3
ycipk-461sp3