Trwa ładowanie...

Sony pokazuje rozgrywkę z PlayStation 5. Porównanie możliwości PS5 i PS4

Na oficjalną datę premiery PlayStation 5 jeszcze musimy poczekać, ale Sony pokazało już fragment rozgrywki na PS5. Porównano możliwości nowego PS5 z konsolą PS4 Pro. Jako testową grę pokazano "Spider-mana". Różnice są niesamowite.
Share
PS5 pokaz możliwości - wszyscy czekają na datę premiery
PS5 pokaz możliwości - wszyscy czekają na datę premiery Źródło: Shutterstock.com
d4g5xmk

Podczas wczorajszej konferencji dotyczącej strategii rozwojowej firmy Sony zaprezentowało, jak radzi sobie nowa konsola PlayStation 5. Na pokazie można było zobaczyć fragment rozgrywki z gry "Spider-Man", która obrazowała różnice pomiędzy nowym PS5 a najmocniejszą obecnie w sprzedaży konsolą Sony - PS4 Pro.

PS5 i PS4 Pro - porównanie konsol

Porównano przede wszystkim szybkość ładowania gry na obu konsolach - gra na PlayStation 5 ładuje się prawie 10 razy szybciej! Ponadto można było zobaczyć, że usprawniono wydajność grafiki i czas odświeżania w chmurze PlayStation Now, przy której Sony współpracuje z Microsoftem.

Do testu wybrano najbardziej obciążające sprzęt momenty w grze. W pokazywanym fragmencie rozgrywki można było również zobaczyć, że nowa konsola o wiele lepiej radzi sobie w momentach, w których PlayStation 4 Pro ma spadki wydajności.

d4g5xmk

Podziel się opinią

Share
d4g5xmk
d4g5xmk
Więcej tematów