Sony pokazuje pierwsze gry na Playstation VR

Sony pokazuje pierwsze gry na Playstation VR

Sony pokazuje pierwsze gry na Playstation VR
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
07.12.2015 12:16, aktualizacja: 07.12.2015 14:34

W miniony weekend odbyła się organizowana przez Sony konferencja Playstation Experience. Przygotowywane z myślą o użytkownikach konsoli japońskiej firmy wydarzenie obfitowało rzecz jasna w zapowiedzi nowych gier. Pojawił się pierwszy zwiastun, prezentujący w akcji oczekiwanego remake'a "Final Fantasy VII", ogłoszono pracę nad kontynuacją "Ni No Kuni". Co jednak najciekawsze, zapowiedziano tytuły, stworzone z myślą o Playstation VR.

Playstation VR, znane wcześniej jako Project Morpheus, będą podłączanymi do konsoli Playstation goglami wirtualnej rzeczywistości. Dzięki temu, w odróżnieniu od Oculusa czy firmowanego przez HTC Vive'a, ich podstawowym i głównym zastosowaniem będzie elektroniczna rozrywka. Nie będzie do nich potrzebny supermocny komputer, wystarczy konsola, a wsparcie japońskiego giganta pozwala wierzyć, że stworzonych z myślą o Playstation VR tytułów nie zabraknie.

Podczas Playstation Experience Sony pokazało trailery nowych gier, które mają trafić do użytkowników Playstation VR. Nie jest jasne, czy pojawią się one wraz z premierą urządzenia w pierwszej połowie przyszłego roku, czy też przyjdzie nam na nie poczekać dłużej. Tak czy inaczej jednak poniższe materiały pomogą wam zorientować się, czego można się spodziewać po pierwszych tytułach stworzonych z myślą o wirtualnej rzeczywistości Sony.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)