Sony PlayStation 4: znamy wygląd i cenę

Sony PlayStation 4: znamy wygląd i cenę11.06.2013 15:46
Sony PlayStation 4: znamy wygląd i cenę
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Nareszcie wszystko wiadomo. Tak jak tego oczekiwaliśmy – Sony nie pozostało dłużne Microsoftowi i wreszcie ujawniło przybliżoną datę premiery kolejnej generacji swej hitowej konsoli PlayStation.

Zgodnie z deklaracjami Japończyków – urządzenie ukaże się na rynku w najlepszym z możliwych momentów, czyli w okolicach tegorocznych świąt. Według zapowiedzi, jego początkowa cena będzie wynosić dokładnie 399 dolarów, czyli aż o 10. dolarów mniej od konkurencyjnego Xboxa One. Kto wie – być może Microsoft jednak zdecyduje się na utworzenie osobnego wariantu konsoli bez wbudowanego (i drogiego) czujnika Kinect.

Przy okazji –. przedstawiciele Sony postanowili rozwiać kilka wątpliwości dotyczących wyglądu i specyfikacji nowego PlayStation. Zgodnie z treścią wczorajszych prezentacji, urządzenie będzie dysponować 500 GB-owym dyskiem twardym i ukaże się na rynku w droższej o 60 dolarów wersji z wbudowanym czujnikiem PlayStation 4 Eye.

Co więcej, w przeciwieństwie do cacka konkurencji, konsola nie posiada żadnych restrykcji dotyczących korzystania z używanych gier, a to oznacza, że będzie można bez żadnych problemów uruchomić na niej odkupione lub pożyczone tytuły. Jakby tego mało –. PlayStation 4 nie będzie wymagać od użytkownika stałego podłączenia z siecią.

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)