Sony: piraci nie mają "Spider-Mana 3"

Sony: piraci nie mają "Spider-Mana 3"

Sony: piraci nie mają "Spider-Mana 3"
25.04.2007 16:00, aktualizacja: 26.04.2007 09:59

Koncern Sony Pictures zdecydowanie zdementował wczorajsze plotki, jakoby z firmy wyciekła kopia najnowszej części przygód człowieka-pająka ( której oficjalna premiera kinowa planowana jest na 4 maja ). Przedstawiciele Sony mówią, iż na płytach DVD, które sprzedawane są w Chinach jako kopia "Spider-Mana 3" w rzeczywistości znajduje się druga część tego filmu.

Obraz
© Spider-Man 3

_ "Przeprowadziliśmy własne dochodzenie i jesteśmy w 100% pewni, że "Spider-Man 3" nie trafił do nielegalnej dystrybucji. Film ten nie jest sprzedawany przez handlarzy pirackimi DVD w Chinach, ani też nie jest dostępny w żadnej internetowej sieci P2P" _ - tłumaczą przedstawiciele Sony Pictures w wydanym właśnie oświadczeniu.

Co ciekawe, okazało się, iż w kilku chińskich miastach piraci rzeczywiście sprzedają płyty DVD opisane jako "Spider-Man 3" - dochodzenie wykazało jednak, iż zawierają one nielegalną kopię drugiej części ekranizacji kultowego komiksu. Kosztują one równowartość 1 USD.

Przedstawiciele Sony Pictures mówią, iż takie sytuacje zdarzały się już w przeszłości, przy okazji premier popularnych filmów - piraci zaczynali wtedy sprzedawać DVD zawierające jakoby najnowszy przebój kinowy, podczas gdy w rzeczywistości na płycie nagrany był inny film.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)