Sokowirówka Philips Avance Collection HR1870/00 - wyciska sok prosto do szklanki

Sokowirówka Philips Avance Collection HR1870/00 - wyciska sok prosto do szklanki
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

29.08.2012 14:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sokowirówka Philips Avance Collection to urządzenie, które wyciśnie sok ze wszystkich owoców i warzyw - nawet do 2,5 litra za jednym razem. Duży otwór na produkty pozwala wrzucać je w całości (np. marchewki, buraki, jabłka), a dzięki dwóm ustawieniom prędkości oraz mocy 800 W ma poradzić sobie zarówno z miękkimi, jak i twardymi owocami i warzywami. Specjalny dzióbek pozwala wyciskać sok prosto do szklanki.

Sokowirówka Avance HR1870/0. posiada dodatkowo akcesorium do wyciskania cytrusów. Obrotowy mechanizm wykorzystuje optymalną prędkość umożliwiającą wyciśnięcie soku. Producent zapewnia, że nie trzeba siłą dociskać owoców.

Montaż wszystkich części jest prosty, co jest niewątpliwą zaletą także wtedy, gdy sokowirówkę trzeba wyczyścić. Dzięki zastosowaniu gładkich materiałów, urządzenie niełatwo ulega zabrudzeniu. Sitko zostało tak skonstruowane, by miąższ nie utykał w siateczce - można umyć je gąbką.

Cały miąższ zbiera się w jednym miejscu, którym jest specjalny pojemnik. Zaokrąglona konstrukcja i gładkie powierzchnie zapewniają łatwy dostęp oraz łatwiejsze czyszczenie pojemnika. Wszystkie zdejmowane elementy można myć w zmywarce.

Rekomendowana cena detaliczna sokowirówki Philips Avance Collection wynosi 839 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)