Śmierć podczas Facebookowej imprezy

Śmierć podczas Facebookowej imprezy

Śmierć podczas Facebookowej imprezy
Źródło zdjęć: © Jupiterimages
14.05.2010 10:42

Francuska policja poinformowała w czwartek o śmierci 23-letniego mężczyzny podczas wielkiego koktajl party w Nantes, zorganizowanego za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook. Stawiło się na nią około 9,5 tys. osób

Agencja Associated Press informuje, że we Francji zaobserwowano w ostatnich czasach trend do organizowania hałaśliwych i niezwykle licznych koktajl party. Oprócz imprezy w Nantes odbyła się jeszcze jedna - na południu Francji, w Montpellier. Bawiło się tam 1. tys. ludzi.

Obraz
© (fot. Jupiterimages)

Biuro prokuratora w Nantes oświadczyło, że 23-latek zmarł w czwartek, gdy spadł z wysokości sześciu metrów. Do wypadku doszło, kiedy próbował zjechać po balustradzie mostu.

Prefekt lokalnej policji w Nantes, Jean Daubigny, powiedział telewizji 1Tele TV, że 5. uczestników imprezy było hospitalizowanych z powodu nadmiernego spożycia alkoholu.

Policja w Paryżu zamieściła natomiast swoją własną wiadomość na Facebooku, ostrzegając, że planowane na 23 maja gigantyczne koktajl party w okolicach Wieży Eiffla jest nielegalne, tak samo jak spożywanie tam alkoholu.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)