Smartwach, który wygląda jak zwykły, elegancki zegarek

Smartwach, który wygląda jak zwykły, elegancki zegarek

Smartwach, który wygląda jak zwykły, elegancki zegarek
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
10.11.2015 11:42, aktualizacja: 10.11.2015 15:23

Na polskim rynku pojawiła się nowa linia smartwatchy o nazwie Guess Connect. Kolekcja liczy 4 modele - 2 męskie oraz 2 damskie. Zegarki wyróżniają się na tle konkurencji ciekawym, eleganckim wyglądem, niekojarzącym się z popularnymi modelami smartwatchy.

Na pierwszy rzut oka nic nie wskazuje na to, że poza ciekawym, rzucającym się w oczy designem, zegarki kryją w sobie cały zestaw cyfrowych funkcji. Co ważne, urządzenie możemy połączyć ze smartfonami działającymi pod kontrolą systemu Android oraz iOS.

Użytkowanie zegarków należy zacząć od ściągnięcia aplikacji na nasz telefon i połączenia go z zegarkiem przez Bluetooth. Za sprawą wbudowanego w zegarku mikrofonu i głośnika możemy wydawać polecenia głosowe. W ten sposób z poziomu zegarka odbierzemy i wykonamy połączenie, czy też wyślemy SMS'a. Wibracje oraz zielone światełko na tarczy zegarka powiadomią nas o dzwoniącym telefonie, otrzymanym e-mailu oraz aktywnościach z portali społecznościowych. Dzięki połączeniu Bluetooth zegarek poinformuje nas, że znajdujemy się poza zasięgiem smartphona, a kliknięcie odpowiedniego przycisku uaktywni dźwięk w telefonie, dzięki czemu z łatwością go namierzymy.

Zegarek posiada dwie odrębne baterie. Pierwsza, tradycyjna, analogowa, która działa przez około 2 lata zasilając zegarek pod kątem odmierzanego czasu. Druga to bateria odpowiedzialna za funkcje związane z synchronizacją Bluetooth. Ładuje się ją przez około 2. za pomocą kabla USB i po tym czasie działa od 3 do 5 dni.

Cena: od 1599 do 1699 zł.

Wykaz funkcji:

• polecenia głosowe - wykonywanie oraz odbieranie połączeń, wysyłanie SMS-ów
• otrzymywanie powiadomień - połączenia, e-maile, SMS-y • zarządzenie aparatem fotograficznym - dzięki zainstalowaniu w telefonie zdalnego spustu migawki aparatu fotograficznego można ustawić aparat i np. zrobić grupowe zdjęcie za pośrednictwem przycisku w zegarku
• namierzanie telefonu
• ustawienia spotkań i przypomnień
• zarządzanie muzyką
• niestandardowe ustawienia wibracji i regulacja poziomu wibracji
• mikrofon eliminujący szmery
• Bluetooth 4.0

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)