Smartfony i tablety Dell wchodzą do Polski

Smartfony i tablety Dell wchodzą do Polski

Smartfony i tablety Dell wchodzą do Polski
21.04.2011 15:44

Dell wprowadza do sprzedaży w Polsce trzy urządzenia mobilne - smartfona Venue Pro, tablet Streak 7, a także połączenie smartfona i tabletu - Streak 5. Streak 5 pojawi się
w sprzedaży w ostatnim tygodniu kwietnia, a Venue Pro i Streak 7 w pierwszym tygodniu maja.

Dell Venue Pro to pionowy slider z systemem Windows Phone 7. pełną klawiaturą i 4,1 calowym dotykowym ekranem. Dell Streak 5 to z kolei pięciocalowe urządzenie, będące połączeniem smartfonu i tabletu - z dotykowym ekranem i systemem Android. Nową ofertę Dell uzupełnia multimedialny, siedmiocalowy tablet - Streak 7, również z systemem Android na pokładzie.

*Dell Venue Pro *
Telefon ma klasyczny wygląd, zaokrąglone linie i jako jedyny na rynku 4,1 calowy slider wyposażono go w pełną klawiaturę i systeme Windows Phone 7. Ekran AMOLED jest wzmocniony specjalną powłoką Gorilla Glass, która zabezpiecza go przed zarysowaniem. Pełna klawiatura QWERTY, wysuwana pionowo spod ekranu, jest dodatkiem dla miłośników tradycyjnych klawiszy. Klawiatura typu QWERTY współpracuje z interfejsem systemu Windows Phone 7, który został specjalnie dostosowany do korzystania w układzie pionowym. Telefon oprócz funkcji rozrywkowych, multimedialnych i społecznościowych jak Facebook, nadaje się także do pracy biurowej.

Obraz
© (fot. Dell)

Urządzenie obsługuje Microsoft Exchange oraz umożliwia pracę nad dokumentami biurowymi dzięki aplikacjom Microsoft Mobile Office.

Dell Streak 5
Pięciocalowe urządzenie z systemem Android jest połączeniem smartfona i tabletu. Urządzenie pozwala korzystać z multimediów, nawigacji, serwisów społecznościowych, ale i tradycyjnej funkcji telefonu. Pięciocalowy wyświetlacz jest o 80. większy niż wykorzystywany zazwyczaj w smartfonach ekran 3,5 calowy. Ekran obsługuje także funkcję multitouch i podobnie jak poprzednik, zabezpieczony jest przez Gorilla Glass. W standardzie znajdziemy łączność 3G, Bluetooth oraz Wi-Fi.

Obraz
© (fot. Dell)

*Dell Streak 7 *
Dell Streak 7 to tablet wyposażony w dwurdzeniowy procesor NVIDIA i system operacyjny Android z pełną obsługą technologii Flash. Siedmiocalowe urządzenie z ekranem typu multitouch wykonano z antypoślizgowego materiału. Tablet ma wbudowane moduły łączności Bluetooth i Wi-Fi oraz wbudowaną w obudowę kamerę o rozdzielczości 5 megapikseli. Streak 7 wyposażono w nowy interfejs Dell Stage, który zapewnia błyskawiczny dostęp do plików muzycznych, zdjęć, filmów, gier oraz innych aplikacji.

Obraz
© (fot. Dell)

Streak 7 może pełnić także rolę domowego centrum rozrywki –. dzięki wyjściu HDMI możemy podłączyć urządzenie do telewizora i w rozdzielczości do 1080p). Dostępna jest także opcjonalna stacja dokująca, która umożliwia zamianę urządzenia w ramkę na zdjęcia, budzik, czy kalendarz.

Sugerowane ceny detaliczne:

• Dell Venue Pro (16 GB, czarny) – 1999 PLN,
• Dell Streak 5 (3G,Wi-Fi, 16 GB, czerwony lub czarny) - 1899 PLN,
• Dell Streak 5 (3G, Wi-Fi, 32 GB, czerwony lub czarny) -1999 PLN,
• Dell Streak 7 (Wi-Fi, 16 GB, czarny) – 1399 PLN.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)