Smartfony i "e-toperze" za e-fakturę w Orange

Smartfony i "e‑toperze" za e‑fakturę w Orange

Smartfony i "e-toperze" za e-fakturę w Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
06.03.2013 10:36, aktualizacja: 06.03.2013 10:55

Orange Polska po raz kolejny zachęca klientów do skorzystania z elektronicznej faktury. Wszyscy, którzy zdecydują się na to ekologiczne rozwiązanie pomogą chronić zagrożone wyginięciem nietoperze - sprzymierzeńców człowieka w walce z owadami. Biorąc udział w akcji "Wybierz e-fakturę na złość komarom" klienci Orange Polska pomogą zbudować schronienia dla nietoperzy i jednocześnie maja szansę zdobyć nagrodę w postaci smartfona, czy sympatycznej maskotki "e-toperza".

Klienci Orange wybierając e-fakturę przyczynili się już do zalesienia terenów szkód pogórniczych na Śląsku - posadzono tam 2. tysięcy drzew. W tej chwili e-fakturę co miesiąc otrzymuje ponad 2 mln klientów.

Tym razem wszyscy, którzy zdecydują się na e-fakturę, pomogą chronić zagrożone wyginięciem nietoperze. To naturalni wrogowie owadów i sprzymierzeńcy człowieka - często niedoceniani. Chronią uprawy i lasy, ale też samego człowieka –. zwłaszcza przed uciążliwymi komarami. Jednym z poważniejszych zagrożeń dla egzystencji nietoperzy jest malejąca liczba naturalnych kryjówek. Dzięki akcji Orange Polska w czerwcu tego roku powstanie 200 specjalnych drewnianych budek dla nietoperzy – na tych obszarach, gdzie schronień brakuje najbardziej.

Klienci Orange Polska, mogą wziąć udział w konkursie, który towarzyszy akcji. Wystarczy, że aktywują e-fakturę i dokończą rymowankę o „e-toperzu”. na stronie www.orange.pl/efaktura. Konkurs potrwa do końca maja. Co miesiąc na autorów sześciu najbardziej kreatywnych rymowanek czekają: Iphone 5, Ipad 4 i Samsung Galaxy S III. Dodatkowo, pierwszych 100 laureatów zostanie nagrodzonych maskotkami e-toperza.

E-faktura to nowoczesne rozwiązanie, które ułatwia rozliczanie płatności za usługi. Jest elektronicznym odpowiednikiem papierowej faktury VAT i przesyłana jest bezpośrednio na wskazany adres e-mail bądź udostępniana na www.orange.pl na indywidualnym koncie klienta. Orange Polska wraz z innymi firmami uczestniczy w koalicji „Wybieram e-fakturę”. stworzonej przez Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”. Jej celem jest promowanie w Polsce e-faktury jako korzystnej formy rozliczeń. Patronat nad tą inicjatywą objęli Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Ministerstwo Środowiska.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)