Smakowity gadżet - nowe ściereczki do ekranów LCD

Smakowity gadżet - nowe ściereczki do ekranów LCD
Źródło zdjęć: © elecom.co.jp

01.03.2009 18:42, aktual.: 01.03.2009 19:30

Od czasu do czasu ekrany naszych telewizorów, monitorów komputerowych czy telefonów komórkowych wymagają czyszczenia. Czy kiedykolwiek przyszłoby wam do głowy, że...

Od czasu do czasu ekrany naszych telewizorów, monitorów komputerowych czy telefonów komórkowych wymagają czyszczenia. Jeśli wykonamy tę czynność niestarannie możemy pozostawić na nich smugi i rysy, które mogą przeszkadzać w późniejszym oglądaniu wyświetlanego obrazu. Na rynku znajdziemy mnóstwo środków, które pomogą nam usunąć rozmaite zabrudzenia, ale czy kiedykolwiek przyszłoby wam do głowy, że wycieranie monitora może być zabawą?

Być może będzie to możliwe dzięki japońskiej firmie _ ELECOM . Wprowadziła ona do swojej oferty nową linię ściereczek przeznaczonych do czyszczenia wyświetlaczy LCD. Posiadają one dość unikalne kształty. Dostępne są 2 serie: CK-SWEET oraz CK-BURGER _ - przypominające swoim wyglądem odpowiednio ciasta i hamburgery. Dodatkowo w zależności od naszych potrzeb dostępne są wersje w formie breloka do kluczy lub małej przywieszki do telefonu.

Ściereczki są miękkie w dotyku i zostały wykonane z nylonu, poliuretanu, poliestru, a także specjalnego tworzywa – _ Clarino _, które składa się na powierzchnia czyszczącą. Mają one pomóc utrzymać w czystości ekrany telewizorów, monitorów komputerowych, wyświetlaczy telefonów komórkowych, odtwarzaczy multimedialnych, itp. Dzięki nim usuniemy takie zabrudzenia jak kurz czy odciski palców.

„Smakowity” gadżet może okazać się doskonałym pomysłem na prezent. Jego cena w zależności od wybranego modelu wynosi od około 25 do 50 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)