Słuchawki z procesorem dźwięku: Sound Blaster EVO Zx

Słuchawki z procesorem dźwięku: Sound Blaster EVO Zx11.07.2013 10:40
Słuchawki z procesorem dźwięku: Sound Blaster EVO Zx
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Sound Blaster EVO Zx to bezprzewodowy zestaw słuchawkowy wyposażony we własny procesor dźwięku.

Zintegrowany procesor SB-Axx1 ma według producenta zapewnić dźwięk o jakości wyższej, niż ta z dotychczasowych słuchawkach bezprzewodowych. Sam dźwięk przekazywany jest przez 40-milimetrowe przetworniki. Każdy użytkownik w zależności od rodzaju odtwarzanego dźwięku, może go dostosowywać do aktualnych potrzeb i modyfikować jego brzmienie.

Sound Blaster EVO Zx został wyposażony w dwukanałowy mikrofon z funkcją Voice Focus. Wraz technologią CrystalVoice Focus tworzy strefę akustyczną w okolicy ust i tłumi odgłosy spoza niej. W połączeniu z wokółuszną konstrukcją muszli słuchawek, zapewniającą pasywną redukcję niepożądanych odgłosów otoczenia.

Nowy zestaw słuchawkowy Creative oferuje kilka rodzajów łączności. Wykorzystuje on technologię NFC, dzięki czemu można go w bardzo szybki i łatwy sposób, za pomocą jednego dotknięcia, połączyć z urządzeniami mobilnymi. Transmisja dźwięku wykorzystuje technologię Bluetooth z kodekami aptX i AAC. Słuchawki podłączyć można również w tradycyjny, przewodowy sposób, dzięki dołączonym do zestawu kablom analogowemu o długości 1,2 metra oraz microUSB-to-USB o długości 1,8 metra.

Cena: 950 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)