Słuchawki VEDIA Muzzio Cutedoks - świnia w uchu?

Słuchawki VEDIA Muzzio Cutedoks - świnia w uchu?

Słuchawki VEDIA Muzzio Cutedoks - świnia w uchu?
09.04.2009 12:19

VEDIA S.A., jedyny polski producent odtwarzaczy audio i multimedialnych, poinformował o wprowadzeniu nowej linii produktów - VEDIA Muzzio. Jako pierwsze w sprzedaży znajdą się słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks.

Linia VEDIA Muzzio obejmuje produkty OEM, wyselekcjonowane spośród bogatej światowej oferty innych producentów i centrów rozwoju. Pierwszym produktem w nowej linii są słuchawki dokanałowe Muzzio Cutedoks. Do końca roku w sprzedaży znajdą się m.in. trzy modele odtwarzaczy multimedialnych.

Obraz
© (fot. Vedia)

- Cutedoks to słuchawki dla ludzi odważnych, zwracających uwagę na nowinki techniczne i niecodzienne pomysły. - mówi Konrad Latkowski, PM VEDIA Hong Kong Ltd. - W Japonii i Korei Południowej słuchawki w niezwykłej obudowie to obowiązkowy dodatek, równie ważny jak koszulka z ciekawym nadrukiem czy czapeczka. VEDIA postanowiła przenieść tą szaloną, kolorową i odważną modę do Polski. Skoro wiosenne kolekcje ubrań są niezwykle kolorowe, czemu takie mają nie być słuchawki?

Początkowo słuchawki Muzzio Cutedoks dostępne będą w czterech wersjach: panda, pszczółka, biedronka oraz świnka. W przyszłości VEDIA planuje wprowadzić kolejne, odważne i kolorowe modele. Wszystkie słuchawki Cutedoks posiadają czułość na poziomie 9. dB (+/- 3dB). Zastosowano w nich membranę 9,2 mm, z pasmem przenoszenia na poziomie 20 ~ 20.000Hz. W zestawie wraz ze słuchawkami znajdują się wymienne końcówki silikonowe.

Obraz
© (fot. Vedia)

Słuchawki dokanałowe charakteryzują się tym, że wkłada się je bezpośrednio w kanał słuchowy (w przeciwieństwie do popularnych "pchełek" opieranych na małżowinie usznej). Dzięki wymiennej końcówce o różnych rozmiarach można je dopasować do własnych potrzeb i zapobiec tym samym ich wypadaniu. Dodatkowo słuchawki dokanałowe izolują od zewnętrznych szumów i hałasu. Dzięki temu muzyki można słuchać znacznie ciszej - w niektórych przypadkach głośność ustawiona na odtwarzaczu może spaść nawet o połowę.

Cena Muzzio Cutedoks jest niezwykle atrakcyjna – 39 zł brutto niezależnie od wzoru. Słuchawki objęte są roczną gwarancją.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)