Słuchawki Rocking Residence dla sportowców i melomanów

Słuchawki Rocking Residence dla sportowców i melomanów

Słuchawki Rocking Residence dla sportowców i melomanów
Źródło zdjęć: © Rocking Residence
18.04.2011 10:14, aktualizacja: 18.04.2011 12:36

Oferta Rocking Residence powiększyła się o dwie nowe rodziny słuchawek - RunN oraz XLNT. Pierwsza z nich stworzona została z myślą o osobach aktywnych, które chcą słuchać muzyki np. w czasie uprawiania sportu, druga przeznaczona jest dla użytkowników, którym zależy na wysokiej jakości dźwięku

W skład serii RunN weszły trzy modele - Pacer, Tremble oraz Quake. Pacer to klasyczne słuchawki douszne, wyposażone dodatkowo w miękkie silikonowe kołnierze, których zadaniem jest utrzymanie słuchawek na miejscu i wytłumienie hałasu z zewnątrz. Model Tremble również jest douszny, z tą różnicą, że tu słuchawki są wyposażone w dodatkowy uchwyt, zapewniający stabilność. RunN Quake, dzięki klasycznemu pałąkowi na głowę, są z całej trójki najbardziej odporne na wstrząsy i skutki ewolucji wykonywanych przez użytkownika.

Obraz
© Słuchawki Pacer, Tremble oraz Quake (fot. Rocking Residence)

W skład serii XLNT wchodzi z kolei pięć modeli: fifth, sixth, seventh, eight oraz ninth. Ich wspólną cechą jest nowoczesne wzornictwo oraz wysoka jakość dźwięku, uzyskana przez zastosowanie wysokiej klasy komponentów.

Nowe słuchawki Rocking Residence są już dostępne na polskim rynku w cenach:
RunN Pacer - 79 zł
RunN Tremble - 99 zł
RunN Quake - 99 zł
XLNT fifth - 99 zł
XLNT sixth - 129 zł
XLNT seventh - 119 zł
XLNT eight - 99 zł
XLNT ninth - 99 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)