Słuchawki Nokia BH-905 - symfonia dźwięku i... ciszy

Słuchawki Nokia BH‑905 - symfonia dźwięku i... ciszy

Słuchawki Nokia BH-905 - symfonia dźwięku i... ciszy
15.09.2009 13:33

Stworzone do muzyki słuchawki Nokia BH-905 trafiły do sprzedaży w Polsce. Ten najlepszy dotychczas zestaw Nokia posiada komplet końcówek do połączenia z telefonem, odtwarzaczem MP3, wieżą HI-FI, komputerem, a nawet wejściem słuchawkowym w samolocie

Stworzone do muzyki słuchawki Nokia BH-905 trafiły do sprzedaży w Polsce. Ten najlepszy dotychczas zestaw Nokia posiada komplet końcówek do połączenia z telefonem, odtwarzaczem MP3, wieżą HI-FI, komputerem, a nawet wejściem słuchawkowym w samolocie. Wyposażony w 10 mikrofonów, gwarantuje idealną jakość dźwięku, a dzięki zastosowaniu w nim technologii Bluetooth możemy prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk. Słuchawki Nokia BH-905 dostępne są w szacunkowej cenie detalicznej 1100 PLN.

Nokia BH-905 - stworzone do muzyki...

Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Nokia BH-90. posiada szereg funkcji, dzięki którym słuchanie muzyki, prowadzenie rozmów czy oglądanie filmów to prawdziwa przyjemność. Słuchawki są wygodne, ergonomiczne, a przy okazji stylowe. Wyróżniają je elementy ze stali nierdzewnej oraz dobrze zaprojektowane poduszki nauszne, dzięki którym nawet wielogodzinne korzystanie z zestawu nie męczy uszu.

Obraz
© (fot. Nokia)

Dzięki nowej, wielomikrofonowej technologii feed-forward nowe słuchawki Nokia gwarantują najwyższą jakość dźwięku, bez jakichkolwiek szumów z zewnątrz. Zestaw wyposażony jest w 1. mikrofonów. 8 z nich to mikrofony ANC (active noise cancellation), które aktywnie redukują szumy. Pozostałe 2, poprzez przechwytywanie hałasu z głośnego otoczenia, wpływają na wyższą jakość dzwięku w czasie rozmowy telefonicznej.

Odbieranie połączeń jest możliwe dzięki wyposażeniu zestawu w Bluetooth, a zastosowanie w nim zintegrowanego panelu sterującego usprawnia przechodzenie z muzyki do odbioru połączeń i odwrotnie.

Obraz
© (fot. Nokia)

Użytkownicy mogą odtwarzać za pomocą Bluetooth do 2. h muzyki oraz prowadzić rozmowy przez 24 h (przy włączonej funkcji aktywnego eliminowania hałasu jest to odpowiednio 15 i 14 h). Połączenia przewodowe z aktywnym eliminowaniem hałasu umożliwiają aż 40 h odsłuchiwania muzyki.

...i do ciszy

Zestaw Nokia BH-90. przyjdzie nam z pomocą również wtedy, gdy mamy ochotę na chwilę ciszy, albo po prostu musimy się skupić na ważnym zadaniu. Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów nawet drzemka w samolocie nie będzie problemem – wystarczy włączyć ANC i cieszyć się... ciszą.

Komplet końcówek umożliwia używanie zestawu Nokia BH-90. z:
- telefonem komórkowym ( 2.5mm/3.5mm)
- dowolnym odtwarzaczem MP3
- wieżą H-Fi
- wejściem słuchawkowym w samolocie
- komputerem ( skype,muzyka)

W słuchawkach Nokia BH-90. zastosowano litowo-jonową polimerową baterię 600 mAh z możliwością wielokrotnego ładowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)