Słuchawki douszne Monster Turbine w ofercie Hama

Słuchawki douszne Monster Turbine w ofercie Hama
Źródło zdjęć: © Hama

12.01.2010 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do oferty Hama trafiły słuchawki douszne Monster serii Turbine. Nowe słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby dostarczać mocny i czysty dźwięk w sposób zarezerwowany do tej pory dla słuchawek nausznych oraz głośników. Każdy zestaw zawiera 5 par profilowanych gumowych wkładek, które umożliwiają ścisłe dopasowanie słuchawek do indywidualnych cech anatomicznych użytkownika

Wielokrotnie izolowane wkładki douszne nie dopuszczają niechcianego szumu z zewnątrz. Z kolei szybki mechanizm membranowy Monster Turbine z dużą dokładnością reaguje na dźwięki przesyłane z odtwarzacza. Słuchawki douszne Monster Turbine powstały z myślą o audiofilach, dla których nie liczą się suche liczby, ale faktyczna jakość odbioru.

Obraz
© Słuchawki douszne Monster Turbine (fot. Hama)

- _ Obecnie wszyscy publikują specyfikacje techniczne, które z praktycznego punktu widzenia są bez znaczenia. Na przykład większość słuchawek posiada pasmo przenoszenia mocy nominalnej 20-20,000 Hz, a przecież różne słuchawki brzmią w różny sposób, więc co tak naprawdę mówi nam ten parametr? _ – podkreślają inżynierowie z firmy Monster. - _ W przypadku słuchawek dousznych Monster Turbine zagwarantowaliśmy wyważone, gładkie pasmo przenoszenia bez szczytów i dolin typowych dla innych słuchawek. Dzięki temu wyeliminowano między innymi przesadne akcentowanie niektórych dźwięków _.

Jednym z podstawowych parametrów Monster Turbine jest bardzo głęboki bas. To szczególnie dobra wiadomość dla miłośników hip-hopu, a więc gatunku, który wyjątkowo chętnie sięga po niskie tony. W paśmie tonów średnich dźwięki są czyste, żywe i bez przebarwień. Również w paśmie tonów wysokich można cieszyć się każdym szczegółem dźwięków perkusyjnych: ostrym brzmieniem trójkąta czy delikatnym odgłosem talerza. Każdy szczegół słyszalny jest nawet przy małej głośności na dowolnym odtwarzaczu MP3.

Słuchawki Monster Turbine z oferty Hama wyposażone są w elegancki, skórzany futerał oraz 5 par wkładek dousznych. Produkt objęty jest roczną gwarancją producenta. Sugerowana cena detaliczna Monster Turbine na polskim rynku wynosi 499 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także