Słuchawki dla graczy World of Warcraft

Słuchawki dla graczy World of Warcraft
Źródło zdjęć: © pl.europe.creative.com

21.01.2010 12:42, aktual.: 21.01.2010 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Creative zaprezentowała nowe, bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach gry World of Warcraft. Nowość ma wyróżniać się wysoką jakością odgrywanego dźwięki...

Gra World of Warcraft przez wielu uważana jest za najlepszy MMORPG. Świadczyć o tym mogą miliony zafascynowanych graczy na całym świecie. Firma Creative zaprezentowała nowe, bezprzewodowe słuchawki zaprojektowane specjalnie z myślą o fanach serii – Sound Blaster World of Warcraft USB Headset. Nowość ma wyróżniać się wysoką jakością odgrywanego dźwięki oraz oryginalnym wyglądem. Dodatkowo duże nauszniki i miękka wyściółka mają zapewnić komfort podczas gry nawet przy dłuższym korzystaniu ze słuchawek.

Słuchawki zostały wyposażone w technologię THX TruStudio PC, która pozwoli na wygenerowanie wirtualnych głośników wokół użytkownika oraz nad i pod nim. Mają one zapewnić wysoki poziom realizmu i niesamowite efekty przestrzennego dźwięku. Za komunikację głosową ma odpowiadać odłączany mikrofon z redukcją szumów. Ciekawostką jest zastosowana technologia VoiceFX, która pozwoli przemówić głosem postaci z gry World of Warcraft. Wymiana danych z komputerem będzie odbywać się za pośrednictwem bezprzewodowej technologii 2.4 GHz bez kompresji (w zestawie znajdziemy specjalny transmiter USB). Dodatkowo producent zadbał o to, aby każdy gracz mógł wyrazić siebie, dzięki wymiennym, podświetlanym w 1. mln kolorów emblematom, oznaczającym przynależność do frakcji „Sojuszu” lub „Hordy”.

Dołączone oprogramowanie zapewni dostęp do panelu sterowania, w którym skonfigurujemy podświetlenie słuchawek, dźwięk (funkcja VoiceFX oraz korektor graficzny dla dźwięku gry), a także skróty klawiszowe w celu uzyskania szybszego dostępu do wybranych opcji. Wszystkie ustawienia będziemy mogli zapisać w osobnych profilach.

Słuchawki są kompatybilne ze sprzedawanym oddzielnie urządzeniem Sound Blaster World of Warcraft Voice Tap, które umożliwia przypisanie klawisza funkcji „naciśnij i mów”. lub ulubionego makra do opcjonalnego pedału nożnego, dzięki czemu ręce gracza pozostają wolne do sterowania grą.

Dane techniczne:

  • Słuchawki: o - Przetwornik: magnes neodymowy o średnicy 40mm o - Pasmo przenoszenia: 20Hz ~ 20kHz o - Impedancja: 32 omy o - Poziom SPL (1 kHz): 112dB
    • Mikrofon: o - Typ mikrofonu: Kondensator z technologią redukcji szumów o - Pasmo przenoszenia: 50Hz ~ 16kHz o - Impedancja: 2,2 kilooma o - Czułość (przy 1kHz): -48 dBV/Pa (jednokierunkowa)
    • Przekaźnik bezprzewodowy USB: o - Stosunek sygnału do szumu (SNR) w technologii bezprzewodowej powyżej 90 dB
    • Akumulator litowo-polimerowy wielokrotnego ładowania o - Zapewnia do 8 godzin nieprzerwanego odtwarzania dźwięku gry na jednym ładowaniu o - Czas ładowania — 4 godziny (Ładowanie przez wtyk mini-USB z dołączonym przewodem)
    • Transmisja danych: o - Bezprzewodowa w paśmie ISM 2,4GHz

*Gwarancja:*

  • - Roczna ograniczona gwarancja na sprzęt
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także