Słuchawki AKG K551 - dźwięk klasy premium

Słuchawki AKG K551 - dźwięk klasy premium16.01.2013 15:34
Słuchawki AKG K551 - dźwięk klasy premium
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

AKG K551 to nowe słuchawki wokółszne z przetwornikami o średnicy 50 mm, które pozwolą słuchać głośnej muzyki, bez przeszkadzania innym osobom w otoczeniu

W słuchawkach zastosowano technologię Real Image Engineering, która zapewnia dokładne odwzorowanie dźwięku oraz realistyczne wrażenie szerokości, odległości i głębi. Nowe słuchawki wokółuszne AKG są lekkie i mają komfortowy pałąk. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-srebrnej z czarnym kablem i biało-srebrnej z niebieskim kablem.

Słuchawki można złożyć na płasko, by wygodnie przechowywać je w domu lub torebce czy plecaku. Na kablu umieszczono mikrofon z pilotem do odbierania połączeń telefonicznych (kompatybilny z urządzeniami Apple)
.

W komplecie ze słuchawkami są dwa pozłacane wtyki, przedłużające ich żywotność oraz minimalizujące straty sygnału. Wtyk 3,5 mm służy do stosowania z urządzeniami iPhone, iPad, iPod, smartfonami z systemem Android lub innymi przenośnymi źródłami dźwięku, a wtyk 6,3 mm służy do podłączenia słuchawek do domowego amplitunera.

Cena: 1200 zł

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)