Słoneczna ładowarka z akumulatorem 20 000 mAh

Słoneczna ładowarka z akumulatorem 20 000 mAh
Źródło zdjęć: © chinavasion.com

20.05.2010 00:23, aktual.: 20.05.2010 13:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezentowaliśmy już nie jedną słoneczną ładowarkę, umożliwiającą podładowanie przenośnych urządzeń. Na rynku pojawiła się jednak nowość, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji...

Prezentowaliśmy już nie jedną słoneczną ładowarkę, umożliwiającą podładowanie przenośnych urządzeń. Na rynku pojawiła się jednak nowość, która zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji.

Gadżet mierzy 205mm x 282mm x 18mm i posiada wbudowany akumulator o pojemności 2. 000 mAh. W zestawie znajdziemy również aż 29 przejściówek, które pozwolą na podładowanie praktycznie każdego przenośnego urządzenia, a także specjalną torbę.

Ładowarka jest bardzo prosta w użyciu. Wystarczy wybrać odpowiednią przejściówkę i za jej pomocą podłączyć urządzenie do przenośnego odtwarzacza MP3. MP4, DVD, nawigacji GPS, cyfrowej kamery, aparatu lub konsoli do gier. Wbudowany akumulator może być ładowany na dwa sposoby – bezpośrednio z gniazda sieciowego lub z wykorzystaniem energii słonecznej. Trwa to odpowiednio 3 lub od 8 do 10 godzin.

Chińska nowość dostępna jest w cenie wynoszącej niespełna 120 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)