Skype 4.1 w wersji beta dla Windows jest już dostępny

Skype 4.1 w wersji beta dla Windows jest już dostępny
Źródło zdjęć: © Skype

28.05.2009 15:14, aktual.: 28.05.2009 17:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie minęło wiele czasu od wprowadzenia Skype 4.0, a pojawiła się już nowa wersja - Skype 4.1 w wersji beta dla Windows. Nowy Skype jest wzbogacony między innymi o możliwość współdzielenia ekranu – jest to funkcja, o którą wielu z Was pytało, odkąd wprowadziliśmy ją w Skype 2.8 w wersji beta dla systemów Mac.

Współdzielenie ekranu
Czy kiedykolwiek próbowałeś pomóc przyjacielowi w rozwiązaniu problemów związanych z obsługą komputera, przejść z kolegą przez prezentację lub pomóc przyjacielowi w napisaniu wypracowania? Funkcja współdzielenia ekranu sprawia, że takie rzeczy robi się niesamowicie łatwo. Po prostu kliknij na ikonę Share w pasku narzędzi obszaru rozmowy w oknie Skype.

Obecna wersja beta umożliwia dzielenie się ekranem z każdym innym użytkownikiem Skype w systemie Windows, Mac lub Linux. Możesz podzielić się częścią innymi tym co robisz na ekranie swojego monitora, a co najważniejsze, możesz to zrobić szybko i całkowicie za darmo.

… i więcej
Dodaliśmy również funkcję Birthday Reminder przypominającą o urodzinach znajomych. Możliwe będzie także wysyłanie kontaktów do innych użytkowników Skype’a. Obecną wersję beta charakteryzują również: polepszenie jakości rozmów telefonicznych i wideo, funkcja naprawy błędów BugFix oraz lepsza dostępność. W najbliższej przyszłości nasi eksperci wyślą do użytkowników wiadomość opisującą nasze działania mające na celu ułatwienie korzystania ze Skype osobom niewidomym lub z dysfunkcją wzroku oraz osobom, które nie mogą korzystać z myszki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)