SkyCash i mobiParking - mobilnie zapłacisz za parkowanie w polskich miastach

SkyCash i mobiParking - mobilnie zapłacisz za parkowanie w polskich miastach

SkyCash i mobiParking - mobilnie zapłacisz za parkowanie w polskich miastach
Źródło zdjęć: © PAP/Leszek Szymański
22.03.2012 13:14, aktualizacja: 22.03.2012 14:26

Z aplikacji mobiParking można korzystać w kilkunastu miastach Polski, m.in. Warszawie, Gdańsku czy Szczecinie.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

mobiParking umożliwia kierowcom szybkie i wygodne płacenie komórką za postój w strefach płatnego parkowania w kilkunastu miastach Polski. Łączy w jednym systemie trzy sposoby regulowania należności: poprzez szybkie kody, wiadomości SMS oraz aplikację mobilną. Dzięki nowym udogodnieniom z ostatniej metody mogą korzystać - bez konieczności przechodzenia dodatkowego procesu rejestracji - wszyscy użytkownicy płatności mobilnych SkyCash. Wystarczy pobrać aplikację mobiParking na telefon, a po jej uruchomieniu wprowadzić login i hasło dostępu do SkyCash.

Kolejnym ułatwieniem dla kierowców jest możliwość błyskawicznego zasilania mobiParking środkami zgromadzonymi w SkyCash lub wprost z podpiętej do tego systemu karty Visa. Co istotne, cała operacja odbywa się bez konieczności wychodzenia z aplikacji mobiParking. Żeby doładować konto, wystarczy wpisać kwotę zasilenia i zatwierdzić płatność indywidualnym kodem PIN, tym samym, który służy do potwierdzania transakcji w SkyCash.

Oprócz natychmiastowego zasilania konta mobiParking, SkyCash pozwala też na przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami, doładowania telefonów na kartę, wypłacanie środków z bankomatów, zakup biletów komunikacji miejskiej czy płatności w internecie. Z aplikacji mobiParking można korzystać w kilkunastu miastach Polski, m.in. Warszawie, Gdańsku czy Szczecinie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)