SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.07.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.07.2019]
28.07.2019 21:49
SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.07.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Poznaliśmy zwycięzców Fortnite World Cup w trybie drużynowym oraz najlepszych farmerów z turnieju Farming Simulator League. Z drugiej strony gry online tworzą toksyczne środowisko, którego lepiej unikać. Kierowcom polecamy 4 niezbędne aplikacje, które nie są nawigacją, ale ułatwiają życie.

Warto śledzić rozgrywki Fortnite World Cup. Nagrody sięgają aż 3 mln dolarów. Dziś poznaliśmy zwycięzców w turnieju drużynowym, a od 18:30 naszego czasu trwają rozgrywki indywidualne. Szansę na miejsce na podium mają gracze z Polski: Jarosław "JarkoS" Kaleta (x-kom AGO), Łukasz "Luki" Król (devils.com) oraz Maciej "teeq" Radzio (dynamind). Rozgrywki możecie śledzić na Twitchu.

289817387170298874
Źródło zdjęć: © Epic Games

Polacy mają na koncie inny sukces. Zwyciężyli w turnieju NVIDIA Versus, podczas którego influencerzy grali w Fortnite i Apex Legends.

Farming Simulator League - "pole walki" nabiera nowego znaczenia

Od kilku miesięcy jest dostępny dodatek do gry Farming Simulator 19, wprowadzający pełnowymiarowe rozgrywki turniejowe do gry o rolnictwie. Zespół 3 graczy musi wyhodować jak najwięcej pszenicy, zebrać słomę i dostarczyć ziarno do miasta. Do gry została dodana bardzo ciekawa warstwa strategiczna, a w Niemczech właśnie zakończył się kolejny turniej ligowy.

Gry online - zabawa i niebezpieczeństwo

Gry online mają mnóstwo korzyści. Przykład tego 13-latka pokazuje, że na grach online można nieźle zarobić niezależnie od wieku. Gry jednak przyciągają specyficznych ludzi. W wielu popularnych tytułach nie da się grać normalnie z powodu toksycznej atmosfery między graczami. Dyskryminacja, nękanie czy ekstremistyczne poglądy to standard w wielu tytułach. Szczegóły zostały zawarte w raporcie.

Aplikacje dla kierowców - nie tylko nawigacja

Dobra, koniec z grami. Kierowcom polecamy 4 aplikacje, które pomogą prowadzić bezpiecznie i zadbać o samochód. W przeglądanie nie ma nawigacji ani Yanosika. Zdecydowaliśmy się na mniej oczywiste pozycje, których być może nie znacie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)