SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.07.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.07.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [28.07.2019]
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
28.07.2019 21:49

Poznaliśmy zwycięzców Fortnite World Cup w trybie drużynowym oraz najlepszych farmerów z turnieju Farming Simulator League. Z drugiej strony gry online tworzą toksyczne środowisko, którego lepiej unikać. Kierowcom polecamy 4 niezbędne aplikacje, które nie są nawigacją, ale ułatwiają życie.

Warto śledzić rozgrywki Fortnite World Cup. Nagrody sięgają aż 3 mln dolarów. Dziś poznaliśmy zwycięzców w turnieju drużynowym, a od 18:30 naszego czasu trwają rozgrywki indywidualne. Szansę na miejsce na podium mają gracze z Polski: Jarosław "JarkoS" Kaleta (x-kom AGO), Łukasz "Luki" Król (devils.com) oraz Maciej "teeq" Radzio (dynamind). Rozgrywki możecie śledzić na Twitchu.

Obraz
© Epic Games

Polacy mają na koncie inny sukces. Zwyciężyli w turnieju NVIDIA Versus, podczas którego influencerzy grali w Fortnite i Apex Legends.

Farming Simulator League - "pole walki" nabiera nowego znaczenia

Od kilku miesięcy jest dostępny dodatek do gry Farming Simulator 19, wprowadzający pełnowymiarowe rozgrywki turniejowe do gry o rolnictwie. Zespół 3 graczy musi wyhodować jak najwięcej pszenicy, zebrać słomę i dostarczyć ziarno do miasta. Do gry została dodana bardzo ciekawa warstwa strategiczna, a w Niemczech właśnie zakończył się kolejny turniej ligowy.

Gry online - zabawa i niebezpieczeństwo

Gry online mają mnóstwo korzyści. Przykład tego 13-latka pokazuje, że na grach online można nieźle zarobić niezależnie od wieku. Gry jednak przyciągają specyficznych ludzi. W wielu popularnych tytułach nie da się grać normalnie z powodu toksycznej atmosfery między graczami. Dyskryminacja, nękanie czy ekstremistyczne poglądy to standard w wielu tytułach. Szczegóły zostały zawarte w raporcie.

Aplikacje dla kierowców - nie tylko nawigacja

Dobra, koniec z grami. Kierowcom polecamy 4 aplikacje, które pomogą prowadzić bezpiecznie i zadbać o samochód. W przeglądanie nie ma nawigacji ani Yanosika. Zdecydowaliśmy się na mniej oczywiste pozycje, których być może nie znacie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)