SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [22.07.2019r.]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [22.07.2019r.]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [22.07.2019r.]
Źródło zdjęć: © GG Wildlife Rescue / Facebook | Martin Muller
22.07.2019 21:56

Takie widoki nie zdarzają się codziennie. Pyton w całości połknął krokodyla, a na skrzydle Boeinga 737 tuż przed startem wdrapał się mężczyzna. Twórcy usługi BlaBlaCar szykują własne autobusy. Microsoft zaś chce jeszcze szybciej wprowadzać nowości do Windowsa 10. To wszystko działo się jednego dnia.

GG Wildlife Rescue opublikowało serię mrożących krew w żyłach zdjęć autorstwa Martina Mullera. Przedstawiają one scenę pożarcia krokodyla australijskiego przez pytona. Fotograf, który przepływał niedaleko zdarzenia kajakiem, zachował zimną krew i uwiecznił tę wstrząsającą ucztę.

Człowiek wspiął się na skrzydło Boeinga 737

Ta dziwna sytuacja miała miejsce w Nigerii. Boeing 737 linii Azman Air wstrzymał start, gdy na skrzydle dostrzeżono mężczyznę. Pasażerowie wpadli w panikę, a część z nich zażądała wypuszczenia z samolotu. Pasażer dostał się na lotnisko nielegalnie wraz z bagażami podręcznymi, prawdopodobnie liczył na lot "na gapę".

BlaBlaBus pomoże ci znaleźć autobus

Tak samo, jak BlaBlaCar pozwala znaleźć wspólny przejazd samochodem, BlaBlaBus będzie wyszukiwał połączenia autobusowe. W Polsce z aplikacją BlaBlaBus będzie współpracował przewoźnik PKS Polonus. Dzięki temu autobusy będą mogły "zgarnąć" więcej pasażerów.

Windows 10 bez "dużych" aktualizacji to przyszłość

Koniec czekania na wiosenną i jesienną aktualizację Windowsa jest bliski. Wszystko wskazuje na to, że nowości będą trafiać do systemu małymi kroczkami. Zamiast sporek paczki co pół roku, będziemy dostawać mniejsze, ale częściej. Oby były też porządnie przetestowane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)