SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [17.06.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [17.06.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [17.06.2020]
Źródło zdjęć: © Pixabay
Karolina Modzelewska
17.06.2020 22:37, aktualizacja: 26.06.2020 22:11

Facebook chce pomóc polskim przedsiębiorcom. Wojsko przygotowuje się do wielkiej czerwcowej wyprzedaży. Następca Black Hawka pobił kolejny rekord. Jak się okazuje koronawirus i borelioza mogą mieć podobne objawy.

Facebook chce pomóc polskim przedsiębiorcom

Facebook przygotował darmową, interaktywną platformę, która oferuje szkolenia dla małych i średnich przedsiębiorców z Polski. Gigant chce wesprzeć firmy w odbudowie działalności i transformacji cyfrowej. Pierwsze szkolenie odbędzie się już 24 czerwca.

Wojsko przygotowuje się do wielkiej czerwcowej wyprzedaży

Agencja Mienia Wojskowego organizuje wielką wyprzedaż. Na czerwiec zaplanowano przetarg, w którym można będzie nabyć różnego rodzaju sprzęt wojskowy. Wśród propozycji dla kupujących pojawią się m.in. Honkery, Stary oraz Tarpany.

Następca Black Hawka pobił kolejny rekord

SB1 Defiant, nazywany śmigłowcem przyszłości pobił kolejny rekord. Tym razem maszyna, która zastąpi Black Hawki w US Army, osiągnęła niewyobrażalną prędkość 379 km/h.

Koronawirus i borelioza mogą mieć podobne objawy

Naukowcy uważają, że boreliozie mogą towarzyszyć objawy podobne do COVID-19. Chorujący również skarżą się na bóle głowy czy ogólne osłabienie organizmu. Na szczęście są różnice, które pozwalają zidentyfikować, co wywołuje złe samopoczucie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)