SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.11.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.11.2019]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [13.11.2019]
Źródło zdjęć: © Netflix
Arkadiusz Stando
13.11.2019 21:43

Netlifx potwierdza - będzie drugi sezon serialu 'Wiedźmin' na podstawie powieści Andrzeja Sapkowskiego. To nie jedyna dobra wiadomość tego dnia.

To już oficjalnie potwierdzone. Jeszcze niedawno pozostawały nam tylko spekulacje, a dziś już wiemy -będzie drugi sezon serialu Netflixa 'Wiedźmin'. Producenci zdradzili już listę nazwisk, które pojawią się w adaptacji opowieści Andrzeja Sapkowskiego. Niestety, trochę sobie poczekamy. Prace nad serialem ruszą na początku 2020 roku, a premierę planuje się na kolejny rok.

Huawei dziękuje pracownikom za ciężki rok - daje spore premie

Huawei docenia wkład swoich pracowników, podczas tego bardzo trudnego okresu. Z tego względu firma ma wydać 2 mld juanów, czyli w przeliczeniu 1,1 mld zł na premie dla pracowników. Kto je dostanie? Podobno najbardziej wydajni, ale jak informuje , ma to dotyczyć praktycznie wszystkich zatrudnionych, czyli blisko 170 tysięcy osób.

Mapy Google jako nowa powierzchnia reklamowa? Nie ma wątpliwości

Wszystko wskazuje na to, że Google znalazło kolejne niewykorzystane powierzchnie. I planuje zrobić z nimi porządek. Mapy Google mają dostać nowe funkcje, które z jednej strony pomogą, ale z drugiej będą czymś na kształt reklamy. Pojawią się bezpośrednio na mapach.

W przypadku obieranej przez nas trasy, wokół wyświetlą nam się ikony sklepu, restauracji czy innego biznesu. To jeszcze nie wszystko. Google będzie nam sugerować lokalizację kupna towarów, których poszukiwaliśmy w internecie.

Jak zostać streamerem? Twitch prezentuje rozwiązanie, które pomoże początkującym

Twitch Studio to nowy program stworzony specjalnie na potrzeby osób wyrażających chęć streamowania na tym serwisie. Służy do stworzenia własnego szablonu, czyli po prostu wyglądu streama. Pozwala także edytować także obrazki wyświetlane przy powiadomieniach i tym podobne. Serwis zdaje sobie sprawę z tego, że wielu zrezygnowało, przez brak odpowiedniego startu.

HyperJuice - ładowarka na jakiej potrzebujemy

HyperJuice to ładowarka stworzona całkowicie na nowo. Zamiast wykorzystywanego dotychczas krzemu, opiera się na azotku galu. Jest niewielka i lekka, a mimo to zapewnia 100 W mocy. Jest w stanie zasilić jednocześnie nawet cztery urządzenia. Dwa przez USB-A i kolejne dwa przez USB-C. Z czego te pierwsze są ograniczone do 18 W, a te drugie mogą działać z pełną mocą.

Tym samym, HyperJuice zamieni kilka urządzeń w jedno mieszczące się w kieszeni. Tak, może ładować smartfona, komputer czy tablet. A jak twierdzi producent jednocześnie ładowarka da radę napełnić baterię MacBooka Pro, iPhone'a 11 Pro Max, iPada i AirPodsy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)