SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.06.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.06.2020]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [12.06.2020]
Źródło zdjęć: © Electronic Arts
Arkadiusz Stando
12.06.2020 21:15

Eksperci sądzą, że druga fala pandemii koronawirusa nie będzie tak silna, jak obecna. Internauta odkrył fantastyczną sztuczkę, pozwalającą oglądać YouTube'a bez reklam. Dzisiaj również dowiedzieliśmy się o kolejnej grze umieszczonej w świecie "Gwiezdnych wojen".

Drugiej fali pandemii koronawirusa obawiają się mieszkańcy wielu państw na całym świecie. Szef włoskiej Rady Służby Zdrowia, profesor Franco Locatelli uspokaja. Ekspert twierdzi, że przede wszystkim nie ma pewności, czy do niej dojdzie. Nawet jeśli, to druga fala pandemii będzie o wiele słabsza, od aktualnej.

Microsoft przypadkiem ujawnił nową grę EA - Star Wars: Squadrons

O kolejnej produkcji osadzonej w świecie "Gwiezdnych wojen" słyszeliśmy już 3 miesiące temu. Wówczas znaleziona w PS Store grafika pokazała nam "Project Maverick" i sugerowała, że gra skupi się na statkach kosmicznych i pilotach. Star Wars: Squadrons wydaje się mieć identyczną koncepcję. Więcej dowiemy się w poniedziałek o 17:00 podczas prezentacji gry.

Jeden prosty trik - kiedy żart stał się rzeczywistością, czyli YouTube bez reklam i bez ad-blocka

Internauci wielokrotnie prześmiewczo już wspominają tego typu tytuły artykułów. A tymczasem, to stwierdzenie idealnie odnajduje się w dzisiejszej sytuacji. Użytkownik serwisu Reddit znalazł sztuczkę, umożliwiającą nielimitowane korzystanie z YouTube'a, bez żadnych reklam. I nie jest to żadne oszustwo, a jedynie błąd serwisu. Jak to działa? Zobacz tutaj.

Polska awansuje w rankingu DESI

W tym roku Polska awansowała o dwie pozycje w rankingu DESI (indeks gospodarki cyfrowej i społeczeństwa cyfrowego) i zajmuje 23. miejsce. Najlepiej razimy sobie pod względem łączności - zajęliśmy 15 miejsce i przekroczyliśmy średnią unijną.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)