SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [05.10.2019r.]

SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [05.10.2019r.]

SkróTech - Najważniejsze wiadomości dnia [05.10.2019r.]
Źródło zdjęć: © East News | Saul Loeb
Bolesław Breczko
05.10.2019 23:29

Aplikacja Signal na Androida z poważną dziurą, próbka polskiego dubbingu w reklamie gry "Deat Stranding", miesiąc za darmo w Origin Access i kryptowaluta Facebooka tracąca poparcie. Oto najważniejsze wiadomości 5.10.2019.

Libra, kryptowaluta należąca do Facebooka traci poparcie. Ze stowarzyszenia, które ma rozwijać i wprowadzać cyfrową walutę na świecie wycofał się pierwszy partner - PayPal.

Błąd w aplikacji Signal na Androida

W popularnej i uznawanej za bardzo bezpieczną aplikacji Signal odkryto poważny błąd. Pozwala on na podsłuchanie rozmowy telefonicznej prowadzonej przez aplikację. Dziura została już załatana, ale aplikacja wymaga aktualizacji.

Origin Access przez miesiąc za darmo

Electronic Arts oferuje darmowy miesiąc w usłudze Origin Access. Tym samym promuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które jest podstawą bezpieczeństwa w internecie. Dzięki Origin Access można co miesiąc grać w inne gry od EA, często są to główne tytuły, jak "FIFA" czy "Battlefield".

iPhone 11 Pro Max rozebrany na części

Eksperci z Tech Insights rozebrali najnowszego iPhone'a na części i sprawdzili ile kosztuje każda z nich. Jak łatwo się domyślić cena jest zdecydowanie niższa, niż kompletnego smartfona.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)