SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [02.06.2020 r.]

SkróTech. Najważniejsze wiadomości dnia [02.06.2020 r.]
Źródło zdjęć: © Twitter

02.07.2020 22:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Legendarna ścigałka za darmo, nowy Samsung Galaxy Note na zdjęciach, Windows 10 po face liftingu i działanie maseczek w praktyce. Oto SkróTech - najważniejsze informacje ze świata technologii.

Prosty eksperyment dowiódł, że maseczki skutecznie blokują mikroby. Szerząca się dezinformacja zbulwersowła mikrobiologa do tego stopnia, że uruchomił on własny eksperyment. Specjalne płytki zwizualizowały, jak maseczka wpłynęła na rozprzestrzenianie się bakterii. Wszystko widać jak na dłoni.

Windows 10 zmieni swoje oblicze

Korzystanie z systemu Windows 10? Wkrótce system przejdzie modernizację. Długo wyczekiwane zmiany dotkną głównie menu Start. Aktualizacja jest już testowana w ramach programu Insider.

Samsung Galaxy Note 20 pojawił się na wizualizacjach

Niedługo mamy ujrzeć większego brata Samsunga Galaxy S20. Mowa tu o Samsungu Galaxy Note 20, i to w najwyższej wersji Ultra. Grafiki przedstawiające nowy smartfon wyciekły... ze strony producenta. Jest więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie będzie wyglądał.

Trackmania - znana gra wyścigowa dostępna za darmo

Na pewno wielu miłośników gier samochodowych kojarzy Trackmanię. Seria ta jest bardzo charakterystyczna - tory wyścigowe pełne są spektakularnych pętli i skoczni. Liczy się tylko szalona jazda - realizm gra rolę drugorzędną. Odświeżona wersja ścigałki jest dostępna za darmo w sklepie Epic Games Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)