Skopiuj dane bez komputera - Copy Cruzer

Skopiuj dane bez komputera - Copy Cruzer

10.10.2008 14:38, aktual.: 10.10.2008 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Omega Copy Cruzer to całkowita nowość na rynku – jest to urządzenie do kopiowania, które pozwala kopiować ulubione pliki bez użycia komputera

Omega Copy Cruzer to całkowita nowość na rynku – jest to urządzenie do kopiowania, które pozwala kopiować ulubione pliki bez użycia komputera.

Copy Cruzer kopiuje dane z urządzeń typu pendrive oraz kart pamięci flash. Umożliwia szybkie i proste kopiowanie zdjęć, muzyki, filmów i dokumentów bez anagażowania do tej pracy komputera. Do wyboru mamy kilka trybów pracy urządzenia, które umożliwiają nam odpowiednio skopiowanie wszystkich zapisanych danuch na raz lub pojedynczych typów plików. Urządzenie ma małe rozmiary, dzięki czemu idealnie nadaje się do podróży, zasilanie jest 3 bateriami AA.

Obraz
© (fot. Platinet)

Obsługa urządzenia jest bardzo prosta: wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk POWER, aby dioda LED zaświeciła się na czerwono. Następnie podłączyć pamięć flash, z której chcemy kopiować dane (port "Host port"), a z drugiej strony urządzenia, pamięć flash, na którą chcemy skopiować dane (port "Copy to port"). Potem wystarczy wybrać jedną z opcji kopiowania:

ALL – całą zawartość pendrive
MUSIC – kopiuje tylko pliki muzyczne
PICTURES – kopiuje pliki graficzne
MOVIES – kopiuje filmy
DOCUMENTS –. kopiuje dokumenty
Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją.
Cena brutto to 79,9. PLN.

Dystrybutor: Platinet.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)