SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1 - sprawdź konfigurację i wydajność komputera

SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1 - sprawdź konfigurację i wydajność komputera

SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1 - sprawdź konfigurację i wydajność komputera
27.03.2010 11:30, aktualizacja: 29.03.2010 09:38

Jeżeli interesują cię szczegółowe informacje dotyczące urządzeń zainstalowanych w twoim komputerze potrzebujesz specjalistycznego narzędzia. Zainstaluj i sprawdź, jak działa SiSoftware Sandra.

SiSoftware Sandra Lite 201. jest bezpłatnym narzędziem do analizy zasobów komputerowych, diagnostyki sprzętu i tworzenia raportów. Podaje bardzo dokładne, nawet nieudokumentowane informacje na temat zainstalowanej w pececie płyty głównej, procesora, pamięci czy kart graficznych. Sprawdzi podłączone urządzenia zewnętrzne jak drukarki, kontrolery gier, klawiatury i myszy. Przetestuje urządzenia PDA i telefony komórkowe. W generowanych raportach program umieści także szczegóły dotyczące oprogramowania, systemowych procesów, usług, kont użytkowników i działających w Windows sterowników.
Wbudowane w Sandrę benchmarki pozwalają przetestować wydajność komputera i jego podzespołów. Uzyskane wyniki można porównać z innymi przykładowymi konfiguracjami, o których informacje zostały umieszczone w aplikacji.

Obraz
© SiSoftware Sandra Lite 2010 SP1 (fot. IDG)

Na uwagę zasługuje także moduł doradcy, który po sprawdzeniu dostępnych zasobów wyświetli porady dotyczące optymalizacji. Test stabilności pozwoli natomiast sprawdzić, czy sprzęt nie wiesza się na przykład po podkręceniu a analizator łącza poda przepustowość internetowego połączenia.

Aplikacja może posłużyć do testowania nie tylko komputera lokalnego ale także zdalnie, innych pecetów w sieci lokalnej. Program jest bezpłatny. Nie ma polskiej wersji językowej.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)