Siemens studioLine - futurystyczny sprzęt do zabudowy

Siemens studioLine - futurystyczny sprzęt do zabudowy

Siemens studioLine - futurystyczny sprzęt do zabudowy
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
25.06.2013 13:04

Siemens studioLine to sprzęt AGD do zabudowy, skierowany do amatorów nowoczesnych technologii.

W ofercie studioLine znajduje się pełna gama urządzeń kuchennych. Obok piekarników tradycyjnych i kompaktowych, występują także m.in. płyty indukcyjne, okapy, czy zmywarki. Sprzęt gospodarstwa domowego wykończony uchwytami z masywnej stali szlachetnej i napisem "studioLine".

Każde z urządzeń, należących do studioLine, wyposażone jest w rozwiązania technologiczne, wpływające na sposób ich obsługi. Płyta bezstrefowa freeInduction wprowadza nieograniczone pola grzejne, podkreśloną sterowaniem panelem dotykowym TFT. Indukcję uzupełniają piekarniki z termo-sondą i potrójnymi prowadnicami teleskopowymi.

288762508440058003
© (fot. Materiały prasowe)

Jeśli chodzi o lodówki, to w specjalnej strefie vitaFresh o temp. zbliżonej do 0 stopni Celsjusza, produkty spożywcze mają utrzymywać świeżość nawet do 3 razy dłużej. Funkcja timeLight wraz z szufladą vario3 Plus, to z kolei jedne z najważniejszych elementów wyposażenia zmywarek. Posiadają one ukryty panel sterowania, a czas cyklu i status zmywania wyświetlany jest na podłodze dzięki specjalnemu wyświetlaczowi.

288762508440189075
© (fot. Materiały prasowe)

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)