Shadowgun - nowa jakość mobilnej rozrywki

Shadowgun - nowa jakość mobilnej rozrywki

Shadowgun - nowa jakość mobilnej rozrywki
09.06.2011 15:21

We wrześniu firma Madfinger Games udostępni finalną wersję swojej gry dla smartfonów i tabletów z systemem Android - Shadowgun. Zoptymalizowana dla procesorów NVIDIA Tegra 2 gra wynosi rozrywkę na urządzeniach mobilnych na zupełnie nowy poziom jakościowy, dotychczas dostępny wyłącznie dla posiadaczy konsol do gier czy wydajnych komputerów PC

Już teraz, na kilka miesięcy przed premierą, Shadowgun zyskała miano najbardziej zaawansowanej technicznie gry na platformy mobilne. Programiści Madfinger Games podkreślają, że uzyskanie tak spektakularnych efektów graficznych oraz płynności rozgrywki nie byłoby możliwe gdyby nie ogromna wydajność procesora Tegra 2. To właśnie z myślą o urządzeniach wykorzystujących tę platformę powstaje Shadowgun.

Obraz

Gra będzie dostępna zarówno w Android Market, jak i w Tegra Zone - specjalnej aplikacji, z poziomu której można łatwo wyszukiwać najlepsze gry dla Androida, zoptymalizowane dla procesora Tegra 2. A więc również najpełniej wykorzystujące jego możliwości.

Shadowgun powstaje z wykorzystaniem silnika graficznego Unity. Jest to gra z gatunku Third Person Shooter z elementami taktycznymi oraz ogromną dawką akcji. Gracz wciela się w postać łowcy nagród Johna Slade'a, którego areną działań będzie postapokaliptyczny świat (okolice roku 2350. pełen cyborgów i mutantów.

Poniższy film przedstawia fragment rozgrywki w Shadowgun. Jak widać jakość grafiki i efektów wizualnych jest oszałamiająca i nie powstydziłyby się jej nawet komputery stacjonarne czy konsole:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)