Serwis Apple w Polsce zmienia się na lepsze

Serwis Apple w Polsce zmienia się na lepsze

23.04.2009 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Autoryzowany serwis produktów marki Apple firmy iSource
przeszedł diametralną zmianę. Wprowadził nie tylko nowe usługi, takie
jak pakiet ORO (odpłatna rozszerzona ochrona) czy „on-site”, ale został
też przeniesiony do nowej, bardziej przestronnej siedzib

*Autoryzowany serwis produktów marki Apple firmy iSource przeszedł diametralną zmianę. Wprowadził nie tylko nowe usługi, takie jak pakiet ORO (odpłatna rozszerzona ochrona) czy „on-site”, ale został też przeniesiony do nowej, bardziej przestronnej siedziby przy ulicy Działkowej 85 w Warszawie. Dzięki temu czas naprawy sprzętu będzie krótszy. *

Wraz z przeprowadzką zamknięty został dotychczasowy punkt przyjęć przy ulicy Mangalia 4 w Warszawie. "_ Nowa lokalizacja zapewnia nieporównywalnie wyższy komfort dla osób zgłaszających się z uszkodzonym sprzętem jak i warunki pracy dla pracowników _" przekonuje dr Janusz Borodziński, dyrektor d/s techniki w iSource S.A. Jego zdaniem czynnik ten będzie miał duży wpływ na skrócenie czasu naprawy.

W nowym serwisie Klienci będą mogli skorzystać z nowych usług. Jedną z nich jest pakiet ORO, czyli odpłatna rozszerzona ochrona, zapewniająca pokrycie kosztów związanych z naprawami sprzętu po gwarancji wykonywanymi w serwisie iSource S.A.

_ "Pakiety będą dostępne w dwóch wersjach: rocznej i dwuletniej i obejmą większość produktów Apple" _ – mówi Janusz Borodziński. Nowością w ofercie jest także usługa on-site. W jej ramach, serwery Apple Xserve będą serwisowane u klienta. "_ Odsyłanie serwerów do odległego serwisu jest dla przedsiębiorców bardzo kłopotliwe, niezwykle istotny jest również czas naprawy, stąd pomysł na serwis w miejscu, w którym zainstalowany jest serwer _" dodaje Janusz Borodziński.

W planach jest uruchomienie sklepu serwisowego, w którym będzie można kupić starsze modele produktów Apple oraz wybrane produkty firm trzecich dostępnych w ofercie iSource.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)