Serwis Apple w Polsce zmienia się na lepsze

Serwis Apple w Polsce zmienia się na lepsze

Serwis Apple w Polsce zmienia się na lepsze
23.04.2009 16:00

Autoryzowany serwis produktów marki Apple firmy iSource
przeszedł diametralną zmianę. Wprowadził nie tylko nowe usługi, takie
jak pakiet ORO (odpłatna rozszerzona ochrona) czy „on-site”, ale został
też przeniesiony do nowej, bardziej przestronnej siedzib

*Autoryzowany serwis produktów marki Apple firmy iSource przeszedł diametralną zmianę. Wprowadził nie tylko nowe usługi, takie jak pakiet ORO (odpłatna rozszerzona ochrona) czy „on-site”, ale został też przeniesiony do nowej, bardziej przestronnej siedziby przy ulicy Działkowej 85 w Warszawie. Dzięki temu czas naprawy sprzętu będzie krótszy. *

Wraz z przeprowadzką zamknięty został dotychczasowy punkt przyjęć przy ulicy Mangalia 4 w Warszawie. "_ Nowa lokalizacja zapewnia nieporównywalnie wyższy komfort dla osób zgłaszających się z uszkodzonym sprzętem jak i warunki pracy dla pracowników _" przekonuje dr Janusz Borodziński, dyrektor d/s techniki w iSource S.A. Jego zdaniem czynnik ten będzie miał duży wpływ na skrócenie czasu naprawy.

W nowym serwisie Klienci będą mogli skorzystać z nowych usług. Jedną z nich jest pakiet ORO, czyli odpłatna rozszerzona ochrona, zapewniająca pokrycie kosztów związanych z naprawami sprzętu po gwarancji wykonywanymi w serwisie iSource S.A.

_ "Pakiety będą dostępne w dwóch wersjach: rocznej i dwuletniej i obejmą większość produktów Apple" _ – mówi Janusz Borodziński. Nowością w ofercie jest także usługa on-site. W jej ramach, serwery Apple Xserve będą serwisowane u klienta. "_ Odsyłanie serwerów do odległego serwisu jest dla przedsiębiorców bardzo kłopotliwe, niezwykle istotny jest również czas naprawy, stąd pomysł na serwis w miejscu, w którym zainstalowany jest serwer _" dodaje Janusz Borodziński.

W planach jest uruchomienie sklepu serwisowego, w którym będzie można kupić starsze modele produktów Apple oraz wybrane produkty firm trzecich dostępnych w ofercie iSource.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)