Seria zasilaczy do tabletów i smartfonów od Modecom

Seria zasilaczy do tabletów i smartfonów od Modecom

Seria zasilaczy do tabletów i smartfonów od Modecom
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
23.06.2014 11:15

Modecom zaprezentował cztery modele zasilaczy do urządzeń mobilnych. Dwa modele tj. MC-C5VU-20 oraz MC-C5VP-20 naładują urządzenia multimedialne w samochodzie. Z kolei dwa inne modele MC-W5VU-25 oraz L MC-W5VP-25 pozwolą naładować je z gniazdka sieciowego.

Zasilacze samochodowe umożliwią naładowanie baterii w urządzeniach mobilnych podczas jazdy samochodem. Model MC-C5VU-2. wyposażony jest w końcówkę zasilająca typu microUSB, dzięki czemu za jego pośrednictwem możliwe jest naładowanie każdego tabletu lub smartfona wyposażonego w analogiczne wejście zasilania. Z kolei model model MC-C5VP-20 przeznaczony jest do użycia z tabletami wykorzystującymi do zasilania wejście typu pin o wymiarach 2.5mm x 0.7mm. Obydwa modele ładowarek przystosowane są do użycia zarówno w autach osobowych z 12V gniazdem zapalniczki samochodowej, jak i samochodach ciężarowych wykorzystujących 24V napięcie.

W skład prezentowanej linii zasilaczy wchodzą również dwa modele przeznaczone do ładowania urządzeń multimedialnych z gniazda sieciowego. Są to modele MC-W5VU-25. oraz MC-W5VP-25, które podobnie jak w przypadku ładowarek samochodowych różnią się między sobą końcówką zasilającą. Pierwszy model wyposażono w końcówkę microUSB, podczas gdy model drugi, wyposażono w złącze typu pin.

Wszystkie cztery prezentowane modele zasilaczy wyposażone są w 1.5. przewód zasilający.

Ceny: od 35 do 44 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)