Seria Eee Top PC ET20/22 firmy ASUS - nowe komputery z dotykowym ekranem

Seria Eee Top PC ET20/22 firmy ASUS - nowe komputery z dotykowym ekranem

Seria Eee Top PC ET20/22 firmy ASUS - nowe komputery z dotykowym ekranem
31.08.2009 15:35, aktualizacja: 08.12.2009 10:01

EeeTop PC ET20/22 firmy ASUS to nowa seria dotykowych komputerów stacjonarnych typu all-in-one (wszystko w jednym). Urządzenia posiadają (odpowiednio) 22 i 20-calowy dotykowy ekran, który zapewnia obraz w jakości HD. Dopełnieniem tego obrazu jest dźwięk przestrzenny, który zapewniają podwójne głośniki Hi-Fi z technologią SRS Premium Sound

Użytkownik może wybrać 2. lub 22-calowy wyświetlacz w formacie 16:9. Seria EeeTop ET20/22 posiada dedykowany procesor graficzny ATI Radeon™ HD4570 lub NVIDIA® ION™ zapewniający intensywny i wierny obraz. Serię wyposażono we wbudowane głośniki Hi-Fi z technologią SRS Premium Sound, by uzyskać wirtualny, czysty dźwięk przestrzenny. Użytkownicy mogą oglądać filmy na dyskach Blu-ray (dostępny jedynie w wybranych modelach).

Obraz
© (fot. asus)

[

]( http://tanio.pl/szukaj.html?nazwa=Eee+Top+PC+&x=0&y=0 )

Seria EeeTop PC ET20/2. firmy ASUS może być podłączona do zewnętrznych monitorów, konsol gier i innych urządzeń rozrywki domowej poprzez wyjście HDMI-in i SPDIF (tylko w serii ET22). Seria EeeTop PC ET20/22 posiada dotykowy, intuicyjny interfejs Total Media Center (tylko w serii ET22), który pozwala użytkownikom na przeglądanie i porządkowanie plików multimedialnych.

Dzięki 2. i 22-calowym wyświetlaczom jakości HD nowej serii EeeTop PC ET20/22 użytkownicy mają na wyciągnięcie ręki dostęp do pakietu programów dotykowych. Mogą zostawiać dla rodziny wirtualne „samoprzylepne karteczki” dzięki Eee Memo, albo wiadomości wideo dzięki wbudowanej kamerze Eee Cam, która obsługuje technologię Real-time Image Capture. Technologia ta gwarantuje najwyższą jakość obrazu, 30 klatek na sekundę, jak również podwyższoną wrażliwość na światło w słabo oświetlonym miejscu.

Użytkownicy mogą pisać lub dodawać efekty specjalne do własnych zdjęć a także tworzyć własne emotikony do użytku w komunikatorach takich jak Skype®, MSN Messenger™, Yahoo®. Messenger i AIM®. Aplikacja FotoFun pozwala na organizację takich emotikon, fotografii i obrazów na podobieństwo albumu fotograficznego, oraz na załadowanie ich na blog. Eee Bar pozwala na szybki dostęp do często używanych aplikacji oraz do ustawień systemowych za jednym dotknięciem.

Nowa seria EeeTop PC ET20/22 firmy ASUS jest idealnym połączeniem formy i funkcjonalności. Bezramkowy wyświetlacz i cienka obudowa nie tylko wprowadzają element stylu do każdego domu, ale również oszczędzają przestrzeń. Elegancka podstawka z tyłu obudowy dopełnia obrazu minimalistycznej stylistyki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)