Scansonic R110 obudzi cię dźwiękami dowolnego radia na świecie

Scansonic R110 obudzi cię dźwiękami dowolnego radia na świecie
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

02.01.2014 10:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy amplituner stereo Scansonic R110 łączy w sobie trzy tunery radiowe: tradycyjny FM, cyfrowy DAB+ oraz internetowy. Sterować nim możemy za pomocą smartfona.

R11. może zostać centralnym elementem domowego systemu audio. Oprócz wymienionych tunerów radiowych, umożliwia także odtwarzanie dźwięku z innych źródeł, jak np. odtwarzacz CD. Do wyboru użytkownik ma analogowe wejście liniowe oraz wejścia cyfrowe – koaksjalne i optyczne.

Na zaciski głośnikowedostarczana jest moc 2 x 5. W RMS. Amplituner posiada również osobne wyjście na aktywny subwoofer. Dostęp do radia internetowego można uzyskać za pośrednictwem przewodowego połączenia Ethernet lub bezprzewodowo – przez Wi-Fi. Po podłączeniu do sieci możliwe jest również odtwarzanie plików Mp3, AAC, WMA i Flac, które znajdują się na komputerze lub dysku sieciowym UPnP.

Urządzenie wśród wielu funkcji posiada także budzik, który o wybranej godzinie uruchomi wybraną stację radiową. Możliwe jest ustawienie dwóch, niezależnych alarmów.

Sterować tym amplitunerem możemy przy pomocy dołączonego pilota lub iPhone’a z aplikacją Scansonic Remote. Niezbędne informacje wyświetlane są także na wbudowanym w panel czołowy wyświetlaczu OLED.

Cena urządzenia to nieco ponad 1500 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)