Samsung wymienia pęknięte szybki w smartfonach. W Polsce!

Samsung wymienia pęknięte szybki w smartfonach. W Polsce!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

18.05.2014 09:14, aktual.: 19.05.2014 12:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pęknięte wyświetlacze to jedna z najczęstszych problemów, jakie trapią współczesne smartfony, dlatego tego typu akcje zasługują na szczególną pochwałę. Nawet jeśli - jak się zaraz przekonacie - pełno w nich różnych ograniczeń.

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o podobnej akcji przeprowadzanej przez HTC. Niestety, w tamtym przypadku dotyczyła ona Stanów Zjednoczonych, więc mogliśmy tylko pozazdrościć użytkownikom smartfonów zza wielkiej wody. Tym razem jest inaczej, choć sprawa też nie wygląda aż tak bardzo różowo, jakby się to na początku mogło wydawać.

Najważniejszy (i godne pochwały!) jest fakt, że ta akcja serwisowa dotyczy Polski. To ważne zastrzeżenie - chodzi wyłącznie o te telefony, które zostały zakupione na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Nie możemy zatem kupić telefonu za granicą (np. za pośrednictwem serwisu aukcyjnego) i dać go do naprawy tylko dlatego, że jesteśmy obywatelami naszego pięknego kraju.

Gorsze jest jednak drugie zastrzeżenie - promocją nie są objęte te telefony, które kupiliśmy w ramach promocji oferowanych przez operatorów sieci komórkowych. Jeśli zatem kupimy telefon Samsunga "za złotówkę" (w ramach abonamentu) w dowolnej polskiej sieci komórkowej, promocja przestaje obowiązywać.

I jeszcze jedno zastrzeżenie - modele. Na razie promocją objęty jest tylko jeden smartfon Samsunga, pewnie już domyślacie się jaki. Chodzi o Galaxy S5, w każdej z jego wersji kolorystycznych. Aby skorzystać z promocji, należy zarejestrować telefon w ciągu 30 dni od momentu jego zakupu, korzystając _ z tej strony _. Promocja trwa do 16 czerwca 2014 roku.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: OnePlus One mocno tnie koszty na opakowaniu

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (52)