Samsung WF70F5E3W2W - pralka, która sama się wyczyści

Samsung WF70F5E3W2W - pralka, która sama się wyczyści

Samsung WF70F5E3W2W - pralka, która sama się wyczyści
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.03.2013 11:42

Pralka WF70F5E3W2W działa w klasie energetycznej A+++ i korzysta z technologii Eco Bubble, czyli generatora bąbelków, który dbać ma o dokładniejsze rozpuszczanie detergentu i umożliwiać efektywniejsze pranie przy niższych temperaturach.

Technologia Eco Bubble przed rozpoczęciem cyklu tworzy pianę ze środka piorącego, wody i powietrza - wytworzone w ten sposób bąbelki wnikają w tkaniny szybciej niż detergent w tradycyjnej pralce. Zwiększać ma to efektywność prania w niskich temperaturach. Eco Bubble współpracuje z funkcją Stain Away, której zadaniem jest odplamianie - oferuje możliwość usuwania plam m.in z wina, krwi, czekolady czy trawy.

Samsung WF70F5E3W2. posiada także funkcję "Ekoczyszczenia" bębna, która pozwala usunąć z wnętrza pralki brud i pozostałości po detergencie bez konieczności stosowania środków chemicznych. Czyszczenia należy dokonywać co 40 cykli prania, o czym przypominać będzie specjalny alarm. W przypadku awarii, system Smart Check przeprowadzi wstępną diagnostykę problemu i zaproponuje sposób jego rozwiązania - potrzebować do tego będziemy jednak musieli smartfona z funkcją skanowania LED.

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)

Pralka posiada wykończenie Crystal Gloss, a jej front jest nieco zaokrąglony. Urządzenie wyposażone jest w programator z ekranem LED, który zapamiętuje ostatnio wybierane parametry pracy i umożliwia ponowne ich uruchomienie zaraz po kolejnym włączeniu pralki.

Samsung WF70F5E3W2W - główne cechy:
- pojemność bębna: 7 kg
- prędkość wirowania: 1 200 obr/min
- klasa efektywności energetycznej: A+++
- zużycie energii: 173 kWh/rok (w ważonych 220 cyklach)
- zużycie wody: 9 400 l/rok (w ważonych 220 cyklach)
- klasa wirowania: B
- hałas: 6. db(A) podczas prania / 76 db(A) podczas wirowania

Cena - około 1350 złotych.

Źródło: informacje producenta, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)